View Single Post
  #4591 (permalink)  
Vechi 08 nov 2010, 11:03:49
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Multumesc Angy,plang,cred ca lucrurile care s-au intamplat in trecut ma afecteaza si acum ,sau poate ca sunt singura am vrut sa vorbesc cu al meu ,sa-i spun sotului meu dar nu stiu daca putea sa inteleaga cum ma simt,dar am stabilit sa nu mai vb despre asta e bine sa lasi lucrurile rele in urma si sa mergi mai departe ,dar la mine rana nu s-a vindecat si nu cred ca se va vindeca vreodata.Sunt zile in care il urasc ,sunt zile in care il iubesc si zile in care i-mi vine sa fug departe sa nu mai stie nimeni nimic de mine
Vidia nu-mi place deloc mesajul tau...vezi sa nu cazi intr-o depresie ...foarte greu si-n mult timp iti revi,dar niciodata total....sta in puterea ta sa vezi doar partea plina a paharului,sa iei doar ce e bun din toata acea experienta neplacuta....bucuria vine din lucruri marunte si pleaca din adancul sufletului....te-ai intrebat vreodata daca fara el ti-ar fi fost mai bine si poate nu-l aveai nici pe bebele cel mic.....nu stiu ce sa-ti scriu in mesj.daca eram fata in fata altfel stateau lucrurile.....incearca sa fi sincera cu tine ...stai de vorba cu tine.....iar daca sotul tau se poarta bine si nu ti-a mai dat nici un motiv de ingrijorare,nu cred ca e cazul sa redeschizi o discutie...amintirile o sa va faca rau la amandoi...incearca sa ai incredere in tine in primul rand,lucru acesta iti da siguranta si putere....si ia lucrurile asa cum sunt,nu despica firul in patru,o sa-ti faci doar rau...