View Single Post
  #46 (permalink)  
Vechi 08 ian 2011, 19:29:55
NorthernStar's Avatar
NorthernStar NorthernStar este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Inca nu am una.
Date: 169cm, 72kg
Mesaje: 189
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui NorthernStar

am avut prima data pe picioare pe partea cum sa iti zic....pe cea exterioara multe
prima data n-am stiut ce sunt ca si eu tot 10 ani cred ca aveam si m-am dus la mare in halul ala o doamne

dar acum nu mai am multe
nu m-ar deranja daca as avea altundeva inafara de maini genunchi in spatele genunchiului si pe coapse
jur ca nu m-ar deranja !! eu de cand eram mica nu m-a deranjat ca eram grasa dar nu mi-a zis nimeni ca daca ma fac si mai babana o sa am astea pe piele daca mi se zicea nu mai mancam nimic si gata adica ceva rau
dar nu eu am fost proasta care si-a distrus viata
vroiam sa devin o persoana publica dar in halul asta nimeni nu o sa mai vrea sa ma angajeze
asta e
macar incerc sa le tratez din timp si peste ani imi voi face operatii cu laser si altele

poate asta e un motiv pentru care spun ca nimeni nu ma va vrea ca iubita {doamne la ce ma gandesc la cei 15 ani ai mei }
dar acum serios..........cine?
NorthernStar, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1737 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 704 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]