View Single Post
  #462 (permalink)  
Vechi 05 oct 2012, 20:25:57
vera37's Avatar
vera37 vera37 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2010
Locaţie: Calarasi, Romania
Vârsta: 50
Dieta: o alimentatie sanatoasa
Date: 164cm, 86kg
Mesaje: 21.470
Aprecieri acordate: 1.528
Am fost apreciat(a) de 1.304 ori in 950 mesaje
Implicit Re: Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …

Citat:
Anterior postat de yana42 Vezi mesajul

Salutare Vera ! Merci frumos de felicitări,...
De ce bagi şi tu băţul prin gard ..şi mă întrebi de ... fată.......râd eu dar nu e râsul meu
Deocamdată nu ştiu... am fost super ocupată zilele astea la servici, pe acasă mi-am făcut de lucru să nu mă gândesc, am făcut o curăţenie generală... am avut soţ acasă şi mi-a ţinut de urât să vedem de luni cum mi-o fi
Ea e bine... îi place în Bucureşti ... că tot merge de mică la fratele meu... era îngrijorată că nu poate să scrie aşa repede... după cum dictează profii
Spunea că la drept roman ... a cam speriat-o ... că trebuie să înveţe cuvânt cu cuvânt... E ruptă de oboseală şi de picioare... că are numai tocuri de 15 cm.... Sper că o să-i treacă cu ţinutele office... şi să treacă la ceva mai sport...
Wekend fain şi ţie.
scuze, n-am vrut sa bag batul prin gard stiu cum e, eu nu mi-am gasit locul in casa o buna perioada de timp, tot asteptam sa vina de la liceu, sa stam la suetele de rigoare........ehhhhhhh, da' trebuia sa-si ia zborul , am compensat, vb la tel cu orele
ohooo curajoasa daca umbla pe tocuri de 15 cm
da cu dreptul roman a avut si fie-mea frica si cu scrisul, s-a obisnuit repede ca n-a avut incotro
vera37, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1773 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1256 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 999 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]