View Single Post
  #4626 (permalink)  
Vechi 01 oct 2011, 18:56:04
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Sper macar dimineata si ziua sa-ti fie bune daca noaptea a fost un dezastru. Stiu ca ai zi de alergatura cu sorela ta dar ai grija sa te si odihnesti... pana cand crezi c-o poti duce in ritmul asta? Da' lasa, stiu eu ca de saptamana viitoare ai sa fii mai libera si-ai sa te organizezi altfel. Sper macar
Pupici si o zi frumoasa
Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
neatza Diana, de cand nu ne-am mai auzit...am inteles ca azi-noapte ai avut petrecere...fara numar, fara numar, se stie...super tare, nu stiu, mie imi place de ex si la mine la servici cand vine multa lume, ca asa de repede imi trece atunci timpul...gandeste-te ca ai si tu parte de experiente noi...ca daca ar fi gol tot timpul acolo unde lucrezi, ai muri de plictiseala, si normal nici sa nu te lase sa dormi...iamii somon, delicios, vai ce bun e ala si sanatos si scump...las ca azi o sa te odihnesti, si vin si cu cafelutza la tine, dar sa o lasi pe mai incolo, ca parca ai tot baut si azi-noapte, un weekend cat mai relaxant iti doresc
Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Hello frumoasa!

Sper ca acum te duci acasa si apuci sa te odihnesti un pic. Te pup si ne mai vorbim.Eu am o zi de shopping inainte si sper ca si azi sa ma controlez mai mult decat in saptamana care a trecut, si sa ma acomodez incet-incet noului loc in care ma aflu.Sper sa primesc orarul de luni ca sa ma mai pot organiza un pic.
Salut!Va pup!Am stat azi de la 12 la 6 bucatarie,am dormit 2 ore.Nu stiu cat,dar o mai duc un pic asaDa,de saptamana viitoare o sa fiu singura dar nu stiu cat de liberea o sa fiu.Atunci mai aiurea,ca nu mai e sorela,mai facea ea una alta prin casa.Acm..eu trebuie sa le fac,oricat as fi de obosita
Ma duc sa fac un dus si mai tarziu ies la o plimbare cu prietena mea pentru ca iubi e la tara.
Regim 0.Sport 0.
Va pup!Maine ne auzim!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]