Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4632 (permalink)  
Vechi 26 feb 2012, 22:37:18
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Buna seara Roxanel,

"Fura curent"? Hmm, e asa de usor?

Sa speram ca de ziua ta va fi vreme frumoasa. Sa faci multe-multe pozisoare.

Vin "babele", trebuie sa vad cum va fi baba mea

Eu in weekend am muncit, apoi azi am facut curatenie in bucatarie, dupa mine e pierdere de timp , dar trebuie cineva sa o faca si pe aceasta.
Spre seara am avut chef de un banana shake si intr-un final mi l-am facut. Foarte bun a fost.

Ieri am mancat multe chestii bune, am gustat din tot ce am gasit in pachet... mi-am preparat si o crema, de maine o testez.

Tu ce ai facut in weekend?
Buna seara ingeras

Pai cica este usor....dar sincer eu nu stiu cum fac asta.....dar...am tot auzit vorbind barbatii pe aici...

Ufff.....chiar as vrea sa fie frumos....o sa-i pun pe prieteni sa-mi faca multe poze...saracii...deja pe unul l-am stresat....

Da....chiar uitasem de babe....baba mea este pe 4 clar....tu pe cat ti-ai ales-o?....o calculezi tot in functie de ziua de nastere sau o alegi pur si simplu?.....daca ar fi dupa ziua de nastere...ar fi tot pe 4...si la tine.

Harnicuta ca de obicei.....eu m-am plimbat tot week-end-ul....ieri am fost la cumparaturi....nu mai aveam nimic in frigider....plus ca imi trebuiau si pentru ziua mea sa luam cate ceva pentru gratar.......si am stat 4 ore la supermarket....ne-am plimbat pe acolo de ametisem.....mi-am luat si cateva cosmetice....si mancare.....apoi am avut un prieten pe la noi....
Azi....am fost plecati din nou.....in parc...apoi la niste prieteni...apoi la un barulet....cu alte cuvinte chiar m-am relaxat weekend-ul asta...
Hmmm....ce bine suna banana shake-ul ala....

Daa....ai primit pachetul...super....ce crema ti-ai facut?

Pup!
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat