View Single Post
  #4667 (permalink)  
Vechi 16 dec 2010, 10:34:23
christala's Avatar
christala christala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: larnaca, Cipru
Date: 167cm, 63kg
Mesaje: 990
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
buna dimineata, fetele, ieri nu am mai intrat ca m-m simtit rau, sunt racita cobzaPlimbarea la targ a pus capacA fost f frig, dar eu de drag sa mai stau de vorba pe romaneste, m-am dus..a fost frumos, ca mi-am luat fructe , legume, dar ne-am plimbat putin pe malul marii si erau 0 grade..azi sunt minus 2Asa temperaturi aici rar vezi
Cand am venit acasa eram toata molesita si tuseam..v-am mai zis ca eu nu fac febra niciodata, dar dupa cum ma simteam ieri, trebuia sa am 40..am gatit ceva si m-am bagat in pat, nici la mancare nu am iesit..am stat asa,cu ceaiuri si pastileAzi sunt mai bine, cu urechea stau bine, gatul ma omoaraNici azi nu am pofta d emancare..nu vreau sa slabesc precum Crinuta, din cauza boliiO sa ma fortez sa mananc un iaurt cu cereale..
Sper ca voi sunteti bine!Va pup, o zi frumoasa!
CE RAU IMI PARE CA ESTI RACITA, NUSTIU CE se intampla dar mai toate sunteti bolnavioare sa va faceti bine toate si nu umblati prea desfleurate cum avea o vorba maica-mea
ALY ai accept de prietenie
ELLA MULTAM DE APRECIERI LA FOTO. MELE
christala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1755 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 722 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]