View Single Post
  #4697 (permalink)  
Vechi 02 mai 2010, 06:01:43
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Crinuta ai grija de tine si sa te faci bine repede,mai da pe noi cand ne ia ceva, ne ia in grup,mai ales cu raceala si raul,zici le luam prin telepatie,ma bucur pt cea mica si pentru ca a avut tupeu,bravo ei,de abia astept sa o cunosc,o sa incerc sa imi fac timp pana plec in Germania pt injectie .Luna asta o sa fiu aglomerata rau, trebuie sa faca si parastasul de 6 ani pt tatal lui,pe 21 e ziua luitreaba cu culoarea rosie si biciul !

Mersi Crina ,dar sa stii ca nu am vrut sa va povestesc, sa nu va schimbati parerea despre mine in bine ! Nu am vrut sa para ca o lauda,dar aseara chiar am simtit ca pot vb despre asta si ma bucur ca am facut-o. Eu sunt tot o rea pentru voi ! Da ?


da exact , prin telepatie....Nu poti sa-mi trimiti si ceva ambitie de-a ta prin telepatie---pune 2 portii--una pt mine si una pt Alynuta....Oricum zilele astea nici nu prea am pofta de mancare de la medicamentul care il iau pt gat


eu ma bucur ca ne-ai povestit.Cateodata iti mai vine sa te descarci..si eu zic ca aici e locul potrivit.Fiecare e cu problemele ei, la nimeni nu e numai..roz
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]