View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 28 mar 2014, 14:18:14
Ariaaa's Avatar
Ariaaa Ariaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 15 ian 2014
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Personalizata, hipocalorica
Date: 170cm, 95kg
Mesaje: 44
Aprecieri acordate: 33
Am fost apreciat(a) de 39 ori in 25 mesaje
Implicit Re: ♥ Jurnal Ariaaa ♥

M-AM HOTARAT !!!

In urma unei nopti nedormite (in care am studiat inca o data cursul de nutritie pe care l-am tinut anul trecut si principiile anumitor diete) de la 1 aprilie ma apuc de dieta disociata.

De ce de la 1 si nu de azi? Pentru ca sunt constienta ca in zilele de proteine ma privez de anumite vitamine, iar pana atunci am timp sa imi cumpar niste suplimente alimentare.

Ce noroc ca anul asta am stagiu la diabetologie si am sa cer sfaturi doctorului sa vad ce suplimente imi recomanda intr-o astfel de dieta si cat timp ar fi necesar sa o tin.

Ma bucur ca mi-a trecut oarecum frustrarea care am avut-o cand am vazut ca m-am ingrasat 2 kilograme. Am fost la un pas sa renunt. Dar dupa 10 minute de plans puternic si de citit in acelasi timp citate motivationale, mi-am revenit. Tot raul spre bine!


In alta ordine de idei, va doresc tuturor slabutelor care mai intrati aici multe reusite si persoane potrivite care sa fie alaturi de voi in drumul asta GREU! Dar mai intai de toate imi doresc sa va gasiti cu adevarat motivatia interioara ca numai ea va ajuta atunci cand vreti sa renuntati!

& be stronger than your excuses!

__________________
It takes 4 weeks for you to notice your body changing,
8 weeks for your friends and 12 weeks for the rest of the world.

Don't Quit!
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Ariaaa:
niculina04 (28 mar 2014), serendipity9 (28 mar 2014), Wana (28 mar 2014)