View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 08 ian 2011, 19:46:04
Cassy's Avatar
Cassy Cassy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: bv, Romania
Vârsta: 27
Date: 162cm, 70.6kg
Mesaje: 1.721
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui NorthernStar

Citat:
Anterior postat de NorthernStar Vezi mesajul
am avut prima data pe picioare pe partea cum sa iti zic....pe cea exterioara multe
prima data n-am stiut ce sunt ca si eu tot 10 ani cred ca aveam si m-am dus la mare in halul ala o doamne

dar acum nu mai am multe
nu m-ar deranja daca as avea altundeva inafara de maini genunchi in spatele genunchiului si pe coapse
jur ca nu m-ar deranja !! eu de cand eram mica nu m-a deranjat ca eram grasa dar nu mi-a zis nimeni ca daca ma fac si mai babana o sa am astea pe piele daca mi se zicea nu mai mancam nimic si gata adica ceva rau
dar nu eu am fost proasta care si-a distrus viata
vroiam sa devin o persoana publica dar in halul asta nimeni nu o sa mai vrea sa ma angajeze
asta e
macar incerc sa le tratez din timp si peste ani imi voi face operatii cu laser si altele

poate asta e un motiv pentru care spun ca nimeni nu ma va vrea ca iubita {doamne la ce ma gandesc la cei 15 ani ai mei }
dar acum serios..........cine?
Exact asa gandeam si eu toate din clasa..aproape aveau prieten..eu nu aveam. Bine, nici nu accept orice prost la usa cortului.. dar nici eu nu sunt cine stie ce. Imi spuneam ca cine sa ia o balena asa ca mine?ce sa faca cu mine? Si fratemeu radea de mine.. mai in gluma,mai in serios..imi spunea ca daca continui in halul asta o sa-i golesc frigiderul lui barbatamiu si ca o sa ma lase repede si tot felul de chestii. Acum i-am aratat eu lui fratemiu cine-i veriga slaba din familie .
Crede-ma ca daca vei slabi, ele se vor diminua. Se vor face stramte iar doar cand faci exercitii sau te intinzi se vor mai vedea. Daca e , imi fac maine o poza sa vezi cum arata si chiar nu ma mai deranjeaza.
__________________
Jurnal Cassy--->http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...assy-4746.html

__________________________________________

Mancarea-i un minut pe buze si o viata pe solduri !
Cassy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2208 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1691 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]