Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 15 apr 2011, 20:38:26
ancad26's Avatar
ancad26 ancad26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal ancad26

Buna seara ,

Acum cand citesc vad ce greseli de exprimare am ! of of graba asta .

Azi sa zicem ca mi-am revenit putin dupa sport . am mers putin la inot si sauna si parca ma simt mai bine insa vremea asta ma face depresiva . Vorba ueni colege azi vreme depresivo- sinucigasa Nu e cazul dar asa e vremea.
Nu am gatit azi nimic pt amiaza asa ca decat sa dau iama in ceva aiurea am mancat fulgi de mi-au iesit pe nas. Dimineata fulgi cu lapte si la amiaza cu iaurt .
Seara asa usurel un grapefruit.

Foame nu imi este insa insa trebuie sa reusesc sa ma mantin cumva saptamana asta !!

Vreau sa ma apuc de tae -bo acasa . am ceva programe insa am tot amanat dupa cum bine stim motive sunt destule . trebuie sa fac cumva sa renunt la ciugulit seara , e greu stiu dar treb sa am alte activitati.
daca sunt singura nu am probleme apa apa si iar ceai insa cand vine sotul tarziu de la job si se apuca de mancat imi vine sa ies la plimbare !!

Pentru duminica mi-am propus eliptica si forta cel putin 1h 30 min pt ca inotul asta e bun si el dar parca nu prea da rezultate .
sau daca ma gnadesc mai bine eu vroiam 1 kg pe sapt insa cu sapt de ciclu nu prea iese ! si trebuie sa ma straduiesc mai mult putin !

O sa mai citesc din povesti pe forum apoi ma bag in pat la culcare pt ca maine merg la dentist !

Noapte buna !!
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]