View Single Post
  #4704 (permalink)  
Vechi 07 oct 2011, 10:48:11
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Hello
Cum ti-a fost ziua azi? Dimineata am vazut ca erai nervoasa....... sper pe parcurs sa se fi risipit norii... Mai ai putin, nu? Parca spuneai ca pana la 9 ai.... Cu regimul azi? A mers? Hai poate reusesti si un sport mic insist
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Pe total cum a decurs ziua de ieri? A fost o zi cu "slabeala"?
Daca da..... trebuie continuat
O zi faina sa ai cu serviciu usor
Salut!Ieri a fost o zi oribila ca sic ea de azi,de altfel...Numai probleme si numai conflicte si dezacorduri,clienti nemultumiti si bobarnace primite desi nu le merit.
Regimul,da,a mers,am fost cuminte cu exceptia unor fasii de kurtos kolac adus de un client sport nu am facut,nu am avut cand,la 9 jum am plecat de la munca,am ramas direct in oras cu iubi,am mai stat cu el.Nici dus nu am facut aseara,azidimineata am facut Astaseara la fel,plec direct in oras,cand ajung acasa fac un dus si trec la somn ca maine sunt acasa pe zi dar am treaba.Intru seara la serviciu,deci am timp de sport.

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
Buna,Iuanutza!Sa ai si tu o zi la fel de frumoasa
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]