Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4719 (permalink)  
Vechi 12 dec 2012, 19:53:47
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul



sunteti 2 persoane deosebite ,probabil ca ai mostenit-o pe mama ,a fost un exemplu f bun am si lacrimat cand ti-am citit mesajulpt ca (sunt egoista) m-am gandit la mamicutul meu care-i singura ,imi aduc aminte toate imbratisarile copilariei mele (uite copilul din mine )cat de importanta e o mama in viata unui copil (pt ca suntem copii si la batranete daca ei sunt ).......gata cu tristetea .........
O la la (vaide mine in traducere din fr) saracul baiat sexos ce o sa pateascacu siguranta nici nu o sa-i placa.......inghetata are multe E-uri
Ei,ei fug la treaba,terminat si sportul acu ma apuc de curatenie
Ghemotocul tau ce fc?tot langa calorifier doarme?
Ce papi la pranz?
La mine in imobil face cine alergare prin casaparca ii la camin cand jucat cei de deasupra lapte gros
bon apetit madame!!
Sun-o zi spunei ca o apreciezi si ca ti-e dor de ea, ii vei face o bucurie.

Da, saracutul... Sunt in flacari de cand imi iese sportulachele pe urechi Pe langa celelalte efectele benefice, are si la capitolul asta...

A, dar nu-i bai... ca imi pot face de casa... holy shit Niculici, ca inghetata de vanilie stiu sa trag... pfff... Hai sa nu intram in detalii te rog... Hai ca daca ma mai gandesc mult iar visez la noapte...

Sper ca ai avut spor

Ghemotoc, ce mi-a placut, am ras cand am citit! Da, la momentul cand ai scris mesajul acolo era Acum misuna pe undeva... pe aici prin zona... Multu ca ai intrebat de ea.

La pranz am avut piept de pui la gratar cu fasole, usuturoi si castra murat. Si mi-am potolit asa si pofta de iahnie, alaturi de plusul fier si imunitate. Umpic balonata dar ooo... nu ca altadata... Ce deosebire...

Niculici abia am inteles ultima fraza.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rallara:
niculina04 (12 dec 2012)