View Single Post
  #4734 (permalink)  
Vechi 13 oct 2011, 12:44:06
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Salutare!
Abia acum intru, am avut o zi busy pana acum si asa se anunta si de aici inainte.Nu ma deranjeaza.Macar am activitate, ceea ce e bine, nu mai stau cu gandul la probleme.
Astazi mi-am luat la mine un iaurt tnuva slim de baut pentru cina iar pentru pranzul pe care tocmai l-am mancat, o omleta cu cascaval.Gustarile sunt banane.Aseara am uitat sa iau cina Am avut seara ocupata de clienti si cazari si plecari si italieni cicalitori si am uitat sa iau cina
Acum incerc sa fac meniul, dar dupa ochi ca nu mai am baterii la cantar si azidimineata nu aveam de unde sa iau asa devreme
Aseara am discutat cu iubi mult si am constat ca avem o situatie foarte naspa.El saracul nu are unde sa munceasca, eu castig dar castig putin si 3 sferturi din salariu il dau pe facturi....Nici nu mai am cuvinte.

De maine incepe oboseala adevarata, ca incep turele de noapte,2 la numar...Atnci sa vezi
Deseara presupun ca plec la plimbare cu iubi tot de aici, direct de la hotel.Vedem.
Urez tuturor o zi frumoasa, desi la mine ploua:-(
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]