View Single Post
  #4759 (permalink)  
Vechi 26 mar 2011, 10:19:52
cricos's Avatar
cricos cricos este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Deva, Romania
Vârsta: 45
Dieta: Rina
Date: 168cm, 91.9kg
Mesaje: 1.623
Aprecieri acordate: 35
Am fost apreciat(a) de 282 ori in 175 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Mi-am schimbat si eu parola, caci ciudatenia aia era imposibila.
Eu am obiceiul sa uit si parolele mele normale, va inchipuiti ce ar iesi daca m0as chinui sa tin minte imbarligatura data de ei.

Maria, spor la cumparaturi! Sa trermini repede, ca sa ai timp sa te relaxezi in gradina.
Frumoasa sa te distrezi la gratar!

Eu nu am mai facut curatenie, caci am o stare ciudata.
Simt ca am plumb in maini si picioare.Abia ma misc.Mi-au inceput si aritmiile, ma enervez din orice, imi vine sa plang din orice, ba sunt vesela, ba sunt trista, uit diverse lucruri.O iau razna, prin urmare.
Si Ana se simte ciudat.Acum eu.Cine urmeaza?
L-am trimis pe sot la piata, ceea ce nu-mi place, caci niciodata nu vine cu cat ii spun eu.Zice ca-i este rusine sa cumpere doar 3-4 ardei(cat scriu eu pe lista) si vine cu vreo 10, nu ia 1 kg de rosii ci vreo 2, daca-i zic o telina mica el vine cu 3(asa a facut acum doua saptamani si inca nu am terminat o telina).Asa ca se strica si arunc la mancare..........
cricos, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
cricos, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2458 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 909 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]