View Single Post
  #4763 (permalink)  
Vechi 26 mar 2011, 15:28:05
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Fetele mele dragi, buna dimineata
puteti schimba foarte usor parola, in mailul pe care l-ati primit este un link - schimba parola, cine naiba poate tine minte asemenea parola?? nici macar cu lecitinaa.
Orhidee, la atkins scrie ca slabire vizibila e la 4 zile dupa inceperea dietei, acum nu stiu dc e drept sau nu...eu nu mai stiu dc m-am cintarit dupa 4 zile, dar la mine nu se pune pt ca inainte de dieta nu am vizitat cintarul
Adina, Cristina multe felicitari pt zile fara abateri!!!
nici nu m-am gindit pina acum, dar decind cu atkins nu am calcat deloc strimb, deci pot sa ma laud si eu - 5 zile fara abateri...si citeva grame in minus, totusi m-am cintarit azi, am cu 300 grame mai putin...asa ca azi si maine mai tb doar 500 grame ca sa fiu luni multumita. Aseara nu am mai baut ceaiul rosu, am zis sa dorm si eu o nopate linistita, credeti ca mi-a reusit? am tusit pina am crezut ca vomez, ufff
Azi plec la gratar, pe la 11-12. O zi superba tuturor, mai pove
Am schimbat si eu parola...

N-am stiut ca slabirea vizibila e la 4 zile... inseamna ca inca ma asteapta surprize frumoase...
Nici eu nu am calcat deloc stramb de cand am inceput Atkins... nu am de ce... bine, eu tin varianta cu legume... si atunci e usor...
Simt ca pot tine Atkins-ul (asa cum il tin acum)... cele 2 luni cat mai am pana la plecarea la Comorova... Inca o data iti multumesc Frumoasa pt ideea pe care-ai avut-o! Ai fost tare inspirata!...cu dieta asta! E nemaipomenita!

Sa-ti priiasca gratarul !
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].