View Single Post
  #47642 (permalink)  
Vechi 10 ian 2016, 08:30:33
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de kad_cor Vezi mesajul
Asa e
Tin minte la Sighet era si o spaptamna cu -20 grade iarna iar vara maxim 1 sptamna continua de tim frumos Acum ... vara trecuta m-am ars de la soare nici nu stiu de cate ori, cum merg la munte in tricou toata vara am fost bronzata ca tractoristii.
daaaaa, ultima iarna in ardeal, acum o vesnicie, exact asa a fost. Cu ger crancet, a trebuit sa mergem in padure, sa ducem fan animalelor, pana si coaja de copac era inghetata.
Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Buna dimineta fetelor
Harnicute, v-ati culcat si v-ati trezit cu gandul la ,,slabute,,
Cand va aud pe toate cu niste boli, ma apuca spaima.
Blumulet, si nepotelul meu a avut acum vreo luna jumate o viroza cu de toate inclusiv urticaria aia urata. Am fost cu el la infectioase ca am crezut ca este vre-un bubat, si acaolo asa diagnostic ne-au dat. Sa scape fetita repede de ea
Acum trage, micutul de un nas, de o saptamana.
Greu.
Cu papica , eu am dat-o de pereti ieri Am mancat piftie, micaaa, cozonac o felie si una de chec, facute de mamica mea . Dar le-am mancat fara paine, cum zicea sa fac, Rozi
Nu stiu cum fac dar mereu am abateri Sunt o ...ce greu imi este sa gasesc cuvantul ! Ma duc sa-mi fac o cafeluta ca tare imi sta gandul la ea.
Va puuuup intens si va doresc o zi de duminica pe placul inimii
puiutul mic face inhalatii? a mica a mea e nascuta vara, are tot timpul probleme cu raceala. Asa o vindec cel mai repede , cu inhalatii.
pai.....daca ai mancat cozonacul fara paine, e ok...zic eu. Cat poate el sa franeze?
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui blum:
frumoasa (10 ian 2016), rozica1965 (10 ian 2016)