View Single Post
  #4777 (permalink)  
Vechi 26 mar 2011, 19:48:31
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul

Am schimbat si eu parola...

N-am stiut ca slabirea vizibila e la 4 zile... inseamna ca inca ma asteapta surprize frumoase...
Nici eu nu am calcat deloc stramb de cand am inceput Atkins... nu am de ce... bine, eu tin varianta cu legume... si atunci e usor...
Simt ca pot tine Atkins-ul (asa cum il tin acum)... cele 2 luni cat mai am pana la plecarea la Comorova... Inca o data iti multumesc Frumoasa pt ideea pe care-ai avut-o! Ai fost tare inspirata!...cu dieta asta! E nemaipomenita!

Sa-ti priiasca gratarul !
Ma bucur ca te intelegi bine cu dieta si ca esti multumita, tot ma laudam azi cu 5 zile fara abateri, ei bine azi am cam facut-o lata, la gratar am mincat asa: telemea, un carnacior, jumatate de mic, un gratarel mic de piept de pui si....o ceapa verde, e felie de ardei, o feliuta de rosie si o ciupercuta umpluta cu feta...deci am mincat legume cit pt o sapatamana...acum, e drept ca dc calculez carbo nu e chiar asa dezastru, noroc ca dim. am luat doar o lingurita mica de sirop de tuse - 3.75 gr zahar....sper ca totusi nu am depasit 20 gr pe ziua de azi...insa nu stiu sigur
Voi ce mai faceti? cum e vremea? la noi, exact dupa ce am terminat de mincat, au venit norii grosi si la scurt timp ploaia