View Single Post
  #4779 (permalink)  
Vechi 26 mar 2011, 19:52:57
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Ma bucur ca te intelegi bine cu dieta si ca esti multumita, tot ma laudam azi cu 5 zile fara abateri, ei bine azi am cam facut-o lata, la gratar am mincat asa: telemea, un carnacior, jumatate de mic, un gratarel mic de piept de pui si....o ceapa verde, e felie de ardei, o feliuta de rosie si o ciupercuta umpluta cu feta...deci am mincat legume cit pt o sapatamana...acum, e drept ca dc calculez carbo nu e chiar asa dezastru, noroc ca dim. am luat doar o lingurita mica de sirop de tuse - 3.75 gr zahar....sper ca totusi nu am depasit 20 gr pe ziua de azi...insa nu stiu sigur
Voi ce mai faceti? cum e vremea? la noi, exact dupa ce am terminat de mincat, au venit norii grosi si la scurt timp ploaia
Eu nu cred ca ai depasit carbohidratii pe ziua de azi... asa ca nu ai de ce sa te necajesti!
Pana acum la Bucuresti e frumos... dar am inteles ca se va schimba vremea!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].