View Single Post
  #4790 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 09:58:26
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
am fost plecata din Timisoara tot wk. am fost la majoratul feciorului mare al prietenei mele ... ne-am distrat de minune
mi-a fost dor de voi
Bine ca te-ai distrat ! Si noi ti-am simtit lipsa si tie si Alynutei !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor,nu am intrat ieri deloc ,am fost plecata toata ziua,imi pare rau ca am ratat-o pe vedeta noastra de la tv.
Sa stii ca si eu am ratat-o ,am avut o zi proasta si nici nu am deschis tv ieri deloc !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Crina,am inteles ca esti putin mai bine,sa sti ca eu am sarit calul bine de tot, aseara am desfacut punga cu covrigei si m-am infruptat bine din ei.Apoi am legat-o bine sa-mi fie greu s-o mai desfac.
Si ai mai deschis-o pana la urma ? Sau te-ai limitat la cat ai papat prima oara ?
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
fete dragi! va multumesc!
pai da, am papat dulce ... recunosc ... 2 feliute de tort.
in rest am fost cuminte, n-am mancat paine, cartofi, doar carne si salata. si cu toata durerea de spate, care inca n-a trecut de tot, am dansat in nestire
si doar ieri m-am intors la Timisoara.
Lasa Anes ca se iarta tot, ca a fost cu 1 Mai......dar sa nu se mai intample ! Si cu spatele cui pe cui se scoate !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Am un ghinion teribil cu bicicletele,mi-am luat ieri alta,si nu-i merge afisajul,nu stiu unde mi-a fost capul de n-am verificat-o,m-am uitat doar sa aiba 8 trepte .Si treptele merg f. usor ,pot face pe 8 dar poate nu prea mult timp.Sunt asa dezamagita,nu stiu cum le nimeresc asa.Apoi mi-am blocat telefonul mobil.
Chiar ca esti ghinionista ! Si eu sunt asa ,dar tu mai intrecut !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ne duce la ecograf de la intreprindere,mai vb. cand vin.
Ok .Te asteptam cu drag !
Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
LA MULTI ANES!!!!!!!!!!!!!!!!! Scuze nici ,nu am stiut si ieri am fost plecata toat aziua si nu am intrat.din pacate sa stiti ca si eu am sarit calul.am fost la un gratr si am mancat mici si niste chec,in rest a fost gratar de pui.Aseara mi-a fost atat de rau de nu stiam ce sa mai iau.In dimineata asta am mancat un pic de lapte cu cereale dar vad ca stomacul meu nu si-a revenit 100%. Azi incerc sa mananc mai putinsi mai usor poate isi revine.Am fost si l afarmacie de mi-am luat si ceva pt constipatie ca vad ca din ce in ce se agraveaza.va pup feteel si va urez o zi cat mai placuta.
Sa ne spui cum te simti mai pe seara si daca ti-ai mai revenit ! Bine ca ai luat ceva pentru constipatie ,sa nu stai asa fara sa iei nimic ca e de rau ! Multumim la fel !
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
daaaaaaaaaaaaaaa, chiar Crina! cum a fost? nici eu nu am avut posibilitatea sa ma uit
Si eu imi cer scuze ca am uitat Crinuta ! Poate din cauza ca a fost duminica,nu am putut sa ne uitam niciuna !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Emi ma simt mai bine, deja sunt la serviciu, doar ragusita si nasul infundat, gatul nu mai doare si azi-noapte ptc m-am simtit mai bine ...am si mancat
Zilele astea cu atata miere pusa in ceai nu stiu ce mai fac kg mele.Miercuri tin ziua de fructe si joi ma cantaresc ...sa evaluez pagubele.Nu-mi dau seama de cum o sa arate cantarul ca sambata nu prea am mancat , dar duminica noaptea am mancat.Sport nu am facut decat duminica, altfel prin casa m-am tarat de pe o canapea pe alta.
O sa fie bine cantarul tau ca este obisnuit sa trisati ! Asa ca nu-ti mai face atatea probleme ! Sanatate si sa te faci bine de tot,ma refer la nas si raguseala !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Emi te contrazic, nu arata deloc rau pozele tale.Esti inalta si chiar nu se vede ca ai cateva kg in plus.Mie mi-au placut
Asta am spus si eu,este inalta si nu se vedea nici atunci asa de rau !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Nu-i problema ca o sa mai fie.Va anunt eu
Nu mai zic nimic,sper sa reusesc sa ma uit atunci !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Mai Oana si eu care tocmai te trecusem la PREMIANTE!!!!
Lasa ca recuperam in timpul saptamanii
Ai vazut ca deja ati invatat lectia ! Lasa ca papam in weekend si recuperam in timpul saptamanii ! Bataita multa ! Si eu am trisat acum dar cu un pic de ciocolata si m-am oprit ! Dar voi mereu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]