View Single Post
  #4795 (permalink)  
Vechi 03 mai 2010, 12:01:53
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Crina,am inteles ca esti putin mai bine,sa sti ca eu am sarit calul bine de tot, aseara am desfacut punga cu covrigei si m-am infruptat bine din ei.Apoi am legat-o bine sa-mi fie greu s-o mai desfac.
Si eu aseara am mancat inghetataNoroc ca m-am incadrat in 1300 de cal si nu am depasit cu mult nimic..Da azi o fac lata, cu chiftelute de porc..PRAJITEE maine..back on the trackSi miercuri tin si eu cu voi cruditatile, ce, credeti ca am scapat?
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
fete dragi! va multumesc!
pai da, am papat dulce ... recunosc ... 2 feliute de tort.
in rest am fost cuminte, n-am mancat paine, cartofi, doar carne si salata. si cu toata durerea de spate, care inca n-a trecut de tot, am dansat in nestire
si doar ieri m-am intors la Timisoara.
lasa, Anes, ca prin dans ai topit tortul..bravo
Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
LA MULTI ANES!!!!!!!!!!!!!!!!! Scuze nici ,nu am stiut si ieri am fost plecata toat aziua si nu am intrat.din pacate sa stiti ca si eu am sarit calul.am fost la un gratr si am mancat mici si niste chec,in rest a fost gratar de pui.Aseara mi-a fost atat de rau de nu stiam ce sa mai iau.In dimineata asta am mancat un pic de lapte cu cereale dar vad ca stomacul meu nu si-a revenit 100%. Azi incerc sa mananc mai putinsi mai usor poate isi revine.Am fost si l afarmacie de mi-am luat si ceva pt constipatie ca vad ca din ce in ce se agraveaza.va pup feteel si va urez o zi cat mai placuta.
In concluzie toti am calcat stramb in weekendImportant e de azi(eu de maine) sa incepeti din nou dietele normale
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Emi ma simt mai bine, deja sunt la serviciu, doar ragusita si nasul infundat, gatul nu mai doare si azi-noapte ptc m-am simtit mai bine ...am si mancat
Zilele astea cu atata miere pusa in ceai nu stiu ce mai fac kg mele.Miercuri tin ziua de fructe si joi ma cantaresc ...sa evaluez pagubele.Nu-mi dau seama de cum o sa arate cantarul ca sambata nu prea am mancat , dar duminica noaptea am mancat.Sport nu am facut decat duminica, altfel prin casa m-am tarat de pe o canapea pe alta.
Bine ca ti-a mai trecut, asa faceam si eu, luam toate divanele la randAzi am 68 de kg , cred ca tot de la miere, t ca ma mancat chiar mai putin decat de obicei
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Emi te contrazic, nu arata deloc rau pozele tale.Esti inalta si chiar nu se vede ca ai cateva kg in plus.Mie mi-au placut
Maaa, voi nu le-ati vazut p'alea in costum de baie, la mare anu trecut, balena esuata ce eramLasa-le pe alea de anu asta, normal ca si mie imi plac
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]