View Single Post
  #48 (permalink)  
Vechi 27 nov 2013, 22:00:47
ElenaelenaIrina's Avatar
ElenaelenaIrina ElenaelenaIrina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2012
Locaţie: Orastie, Romania
Dieta: personalizata
Date: 160cm, 49.9kg
Mesaje: 72
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Slabuta in devenire

Citat:
Anterior postat de Andreea Catalina Vezi mesajul
Pff, stiu cum e ) Si eu mai calc stramb, dar imi zic ca e ok, se mai intampla, data viitoare ma abtin Am o colega care mananca multe dulciuri (dar face volei asa ca nu e foarte grasa) si are si colesterolul mare. Cand ii zic ce am mancat si ca ma feresc de dulciuri ea imi zice sa imi traiesc viata, ca numai una am si trebuie sa mi-o traiesc. Cateodata ma gandesc ca are dreptate, dar cateodata ma simt asa grasa si urata si ma enervez si am impresia ca niciodata nu voi fi si eu slaba.. Mai ales acum de Sf. Andrei nici nu vreau sa ma gandesc. Mama va face tort si nu vreau sa mananc mult. Daca ma aude prietena mea imi zice sa mananc ca nu voi mai avea o ocazie ca asta. Nu mai stiu ce sa fac..
Cam asta e situatia mea.
Tu mai ai mult din cm aia?
Mai am, mai am! Mult si bine!!!
Stai linistita ca nu esti singura in situatia asta! La mine in clasa se mananca numai hamburgher si alte prostii pt. ca am un coleg a carui parinti au un fastfood... Iti dai seama cum e. + vreo 7 colege care mananca numa' dulce fara sa se ingrase! Eu inebunesc cand le vad. Sincera, nu discut cu colegele chestii despre diete, pt. ca dupa se uita crucis la mine. In cazul meu, mama este cea care zice mananca, numai o viata ai! Sincer e foarte greu daca nici propria mama nu te incurajeaza cu slabitul.
__________________
A putea: eu pot, tu poti, el\ea poate, noi putem, voi puteti, ei\ele pot!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui ElenaelenaIrina:
aly farcal (29 apr 2014)