View Single Post
  #48 (permalink)  
Vechi 30 sep 2011, 08:31:37
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal M (Prapadeala)

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
Neata,

Am renuntat pentru faptul ca momentan simt nevoia destul de des sa pap aia 2 biscuitei. In rest respect principiile dietei si fructele inca nu le-am reintrodus, dar nu pot sa ma amagesc si sa zic ca tin SB - eu tin hipocalorica. Azi la pranz voi manca piept de pui la gratar cu gogosar si la gustare 10 alune de padure . Pentru diseara inca nu stiu.

Tu ce faci? cum esti?
Neata.Macar sunt biscuiti dietetici?Ca daia mananc si 70grame pe zi eu.
La cum papi tu azi e sb 1.Totusi tine hipocalorica ca vad ca te intelegi mai bine cu ea.
Eu nu prea bine...am luat micul dejun si ma doare stomacul rau.Dar imi revin ca asa facea si ieri.In rest..ma duc la munca si cam atat.Aceeasi rutina zilnica.Sport nu am mai facut ca nu am avut timp..totusi e bine,nu pot face sport chiar mereu.Mai am si eu o viata totusi.
Am fugit.O zi superba !
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]