View Single Post
  #4808 (permalink)  
Vechi 14 mar 2012, 18:03:20
iony07's Avatar
iony07 iony07 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Date: 160cm, 89kg
Mesaje: 329
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Buna Iony, aveti o epedemie sau ce, ia medicamente si poate sa mergi si la doc, sa te faci bine, scumpa,
am luat o gramada medicamente, ceaiuri la greu, cred ca vreo 5 sau 6 am baut pana acum ca nu pot bea apa ca ma ustura gatul, mi se pare rece, desi e la temperatura camerei. aseara aveam frisoane dar m-am mai incalzit dupa ce am bagat picioarele in apa fiebinte cu sare de baie.

Citat:
Anterior postat de rainbow83 Vezi mesajul
iony, sa te faci bine repede, voi amandoua imediat raciti
off, da asa este si asa zice si sotul meu, ca imediat racesc si eu si fata. eu nu mai am nici amigdalele, nici polilii, cand eram mica mereu eram cu amigdalele cat casa pana mi le-au scos, pe la 16 ani, pana atunci mi-au facut probleme. polipii mi i-au scos de 2 ori dar cred ca ii am la loc acum.
am urmat si eu o cura de septilin, si Mara, dar degeaba. eu i-am dat si rybomunil vreo 4 luni, in ideea ca intra in colectvitate. nu stiu ce ne-om face de la toamna cand o merge la gradi??!!
fructe consumam zilnic, nu stiu de ce racim asa usor.

va pup si spor la slabit!
iony07, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2113 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1596 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1080 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]