Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #4825 (permalink)  
Vechi 21 sep 2012, 13:10:11
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Hello fetele!!!
Tnx pt mesaje...Cris era bun ritmul doar k am renuntat destul de repedeasa k ma invart pe la 63-64se pare k nu mai am rabdare,chef,timp...ce sa mai nu am motivatie si nici vointa pt k dak as vrea mi-as da mai mult interesul dar o veni ea si vointaprichindei ce fac??am vazut pozele pe fb si sunt tare scumpi
Anesss pe unde ai umblat fatooooo???missed u...eu dupa cum vezi ink ma lupt cu 2kgsau ma rog spun k ma luptpartea buna e k am scapat de pitici...avantajul de a lucra cu pustoaice de 20anislabanoage din nastere...si am constatat k arat apoape la fel de bine k ele(aproape pt k deh ele nu-s foste obeze cu mici defecte ce trebuiesc mascate)e super k oameni care te cunosc in stadiul de slabuta nici sa nu banuiasca k ai fost obez candvaiar faptul k nimeni nu imi da mai mult de 25 de ani si k mi se fac complimente legate de silueta m-au facut si pe mine sa realizez k tre sa reduc piticii la tacere...la 30ani sa poti sta langa fete de 20 si sa nu te simti bleah...am toate motivele sa ma iubesc asa cum sunt credeai u k o sa ma auzi spunand asta??kinderii ce fac??pup u
Mira...austria??in vizita la mami sau ...??eu sunt bn...stresuri din astea cotidiene dar in rest e ok ...pup
salutare
felicitari pentru mentinere si pt ca ai scapat de pitici
un sfarsit de saptamana minunat iti doresc
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante