View Single Post
  #4826 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 08:32:17
lonely's Avatar
lonely lonely este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Hipocalorica zic eu
Date: 170cm, 96kg
Mesaje: 3.233
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 81 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata!Iata-ma la serviciu iar.Am un tonus ceva mai bun, de la sport cred ca mi se trageMi-e bine
Azi am in meniu asa:la md am mancat un iaurt zuzu degresat cu 40 gr fulgi de ovaz si 20 gr stafide, la gustari am frcute, am de ales intre mere, portocale si curmale uscate, la pranz am 2 sandvisuri, mi-era pofta(cu ou pe teflon si un pic de cascaval)si 200 gr iaurt tnuva slim, iar celelate 200 gr de iaurt le mananc la cina impreuna cu legume la tigaie.Si mai adaug niste ceai negru cu bergamota si cafea cu un strop de miereAsta este
Deseara ma asteapta iar iubi, mergem la un ceai, iar la intoarcere mai fac ceva bici, dus, spalat vase iar, chitit haine ca aseara nu am mai avut timp, sters gresie si somn!
ZI frumoasa tuturor!
Vad ca ai program si de slabit si de miscare....... bravo!
Trage-ma si pe mine dupa tineeeee. Bate-ma daca nu fac sport azi
Dar asa sper.... sa ma misc cat o sa pot. Ca nu mai merge.
Tu ai ajuns la serviciu eu am stat pe forum ca mi-a lipsit. Si trebuie sa ma pregatesc si eu de serviciu. sa chem pe cineva sa ma ia ca am de dus un pc la munca. Mi-am facut si eu pachetel pentru azi sa nu mai sar peste mese sau peste gustari
O zi buna sa ai scumpa mea
lonely, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1397 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 881 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]