Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #484 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 11:07:54
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de lisha Vezi mesajul
La oboseala care o aveam aseara am uitat sa va scriu marea bomba "e tetita" cu codita

Deci la mine nu s-a potrivit ce spun babele....daca ai burta rotunda, daca ai fata curata, daca nu te deformezi..etc faci baiat...la mine e tocmai invers, e fetita....sanatoasa sa fie in rest facem noi si un baiat

Chiar ne amuzam cu sotul ca saptamana asta intr-o zi a strigat la burtica mea un nume de fetita si a miscat...

Ma bucur ca are cine sa poarte colectia mea de agrafe....imi place tare mult sa le cumpar....sa am de toate soiurile...numai ca de purtat nu le port intotdeauna...iti dai sema ca nu mai am 10 ani sa imi pun in cap tot felul....acu o sa aiba cine le purta

Am avut o noapte tare urata....nu prea m-am odihnit iar azi dupa masa am examen si aici a inceput sa ninga...nici nu stiu cum o sa ajung, sotul e plecat cu masina...pana una alta ma pun sa fac de mancare apoi sa mai citesc ceva.

Sa aveti o zi buna!
Bafta multa la examen si felicitari pentru fetita!
Dupa semnele babesti, tot fetita o sa am... am cosuri pe fata, buzele umflate, burtica mai mult lata decat lunga orice e, sa fie sanatos!
__________________
Răspuns cu citat