Subiect: Jurnal moni30
View Single Post
  #485 (permalink)  
Vechi 07 mar 2013, 19:05:48
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 44
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Jurnal moni30

Citat:
Anterior postat de Antonis Vezi mesajul
iar cantarul...nici sa nu-l vad..am cam 2 saptamani de cand nu m-am suit pe el..am zis sa fac o luna si voi chema o macara sa ma suie pe el

esti figura
da, avocado, mie imi place asa simplu gol...dar eu nu cumpar cel moale, adica copt bine (ala se recomanda) nici cel verde, mai tare...eu iau...asa intre...am mancat o data cu zeama de lamaine si nu mi-a placut...gustul...e ciudat...este cremos si o tenta de alune , seminte...e o aroma specifica...nu se poate asemana cu ceva anume
am vazut, o imagine cu o salata, ridichi, ceapa verde, salata si avocado...arata bestial, si ma tenteaza...sa vad cum e in salata...insa n-am gasit momentul...tre sa ma incadrez in calori
si nu e complicat ce fac eu
in partea de sus e un buton pe care scrie calculator nutritional, apesi pe el dai la cautare alimentul ce l-ai consumat....la md...la gustari...etc...pana faci toata ziua...iar la urma vezi, cate calori ai ingerat, cate grasimi, cati carbo...etc, e de mare ajutor, plus ca gasesti in calculator si chestii preparate si retete
mult am scris
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Acest membru apreciaza mesajul lui moni30:
Antonis (07 mar 2013)