View Single Post
  #485 (permalink)  
Vechi 16 mar 2011, 17:53:32
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Fetele va rog sa ma scuzati am disparut deodata... cred ca este din cauza timpului aici ploua puternic iar netul joaca feste cand pot sa stau si eu mai mult, am incercat de cateva ori sa ma reconectez insa pace... sper ca acum sa tina, asa ca am urcat pe bici 30 minute, insa acum continui ca am transpirat si apoi imi trece cheful

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul

Saru-mana! Deja am downloadato!
Asa repede ... eu nu am reusit ca stiu ca se incarca greu... am copiat-o in schimb in mod manual

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Bravo, eu incerc sa-l tin pe tot. Cu lapte de soia nu merge ? Ai probleme cu inimioara ?Postul nu trebuie sa fie ceva obligat fiecare cum poate si mai bine sa fim imapacti si sa nu spunem vorbe grele si sa ne certam decat sa tinem post si sa batfim sa fim rai . Asta e fatarnicie dupa parerea mea. Sau sa ne laudam ca tinem si de fapt sa ne gandim ca as manca nu stiu ce , ca astept sa vina Pastele sa ma indop
Iar nu reusisem sa iti raspund , deja ai iesit , sper sa mai coincidem totusi..
Am incercat din curiozitate insa nu a mers, a expirat in frigider din pacate, mama il bea fara probleme.. si apoi ai dreptate conteaza ce ai in suflet si cum reusesti sa trasmiti asta celor din jur oricum tot postul nu sunt in stare
Acum sunt bine . Daca am papat fasole batuta cu usturoi si ceapa asa imi trebuie . Am mancat cum trebuie am ajutat si ficatul cu liv 52 si e ok. Am patit-o si eu cu netul, dupa ce am scris un mesaj kilometric mi-a dat eroare
Important este ca esti acum bine, trec sa ai putina grijuta atunci puficel drag daca asta nu iti face bine, eu am avut la 6 ani hepatita insa nu forma complicata, iar cu inima d-zeu stie ce o fi insa cand pun mai mult acafea o ia la galop apoi cand ma supar imi da intepaturi, tre sa ajung si pe la domn doftor, insa aici nu am cum momentan, in toamana lucrurile vor sta altfel
Tu ai probleme cu ficatul?
__________________