View Single Post
  #4851 (permalink)  
Vechi 06 dec 2012, 14:41:08
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
La muti ani Nicoleta/Nicolae!
Servus Emy, imi pare rau ca ai avut atatea necazuri.Sanatate lui David si voua si sper ca in perioada sarbatorilor sa fii mai linistita. Si spor la cumparaturi Sa gasesti un pulover fai si sa nu te mai doara burtica.
Kamy sper ca esti mai bine azi, ai multe necazuri si probleme de sanatate. Sa iti dea Dzeu putere sa treci cu bine peste toate. Cum se simte Sorana?
Vidia, multa sanatate si tie. Acum de la atata stres si treaba, unde sa mai ai timp si de dieta. Poate dupa sarbatori, te vei mai linisti si iti vei reveni si la cantar.
Myha, zi frumoasa.A venit Mosu la tine? La mine a venit pana la urma , desi n-am fost cuminte Aseara mi-am facut de cap, cu un vin bun si prajituri. Noi nu tinem post decat in ultima saptamana.. Asa ca zi am bagat putin zumba , sa dreg busuiocul
Anes, cum te mai simti? Tot asa obosita? Sper sa te mai eliberezi de sarbatori si sa te poti odihni putin.
Lacra,pupici.Multumim de urari.
Mariana, si tu esti aglomerata, sper ca te simti mai bine . Multa sanatate si tie.SI spor in toate.
Manu, nu te ingrasi asa repede, stai linistita. Sanatate tutror.
(iar mi s-a schimbat scrisul)
Angi, cum te mai simti? Te mai doare maseaua?
Ralu, o zi frumoasa.Si la multi ani sotului! Ma bucur ca ti-ai facut timp si pentru tine
Ema, multumim de urari, asemenea si tie/voua!

Felix, ce mai faci? Esti bine? Multa sanatate tie si familiei
Fulgule, te pup sa ia o zi usoara si frumoasa
Si pupici pentru fetele care nu au intrat inca
La voi a venit Mosu?


Eu sunt tot din una in alta.....soran e ok,doarme acum,la gradi nu a mai vomitat....sa vedem acum....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat