Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #486 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:23:02
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Nico...acuma am citit...din cate stiu eu pierderea dopului gelatinos e inceputu "durerilor" sau inceputul "sfarsitului", iti doresc nastere usoara si sa ne auzim cu bine!! Mult curaj!!

Iki...din baiat s-a facut fetita acum sper sa ramana asa pana la nastere sa nu devina iar baiat
oricum nu ma las eu fara baiat...am planuri mari si cred ca am si timp sa le realizez...am inceput din timp

ras_cristalin eu sunt ff curata la fata...problema e ca acum a venit frigul si m-am cam dezhidratat...mi rau de la mirosul de creme si nu pot sa ma dau cu nimic...dar mai e un pic si scap...ma fitalesc eu dupa.

eliff...multumesc, sa dea DD sa vi de implineasca dorinta...

Stefania...ai o rabdare de fier.....eu sunt mai rea si sunt cam pe aceeias unda cu al meu....noi ne-am obisnuit daca stiu ca un lucru il supara pe el...evit cat posibil sa il fac....oricum la noi eu sunt mai suparici....cateodata din motive copilaresti....tr sa mai cresc Chiar ma un sot de milioane...cateodata ma intreb cum l-am gasit

Paremi-se am devenit si eu dependenta fug ca vine al meu la masa...apoi merg la ex...
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat