Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4867 (permalink)  
Vechi 27 mar 2012, 23:30:48
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul

Buna draga mea

Azi nu a fost chiar asa de cald, putin vant, am vazut ca prin unele orase a si plouat. Vreme tipic de primavara. Soare, vant, ploaie...

Vara este greu in Bucuresti, desi, vara trecuta a fost mai usor, chiar m-am mirat si eu. Parca nu a mai fost asa inaduseala ca in anii trecuti. Sa speram ca si vara aceasta va fi la fel Eu nu sport caldura excesiva.

Da, suntem femei Si ne trebuie lucruri pentru orice ocazii, eu asa gandesc "dar daca apare ceva si eu nu am pantofii aceea rosii..."

Tu te cantaresti zilnic?



Vai, zile la rand, eu cred ca as innebuni. Eu nu suport o ora, ce sa mai zic de mai mult. Ce-i drept ma si doare foarte tare, insuportabil. Inca picioarele ca picioarele, dar cand ma apuca spatele, parca nici nu mai am chef de viata. Am dat analize peste analize si toate au aratat ca nu am reumatism, atunci ce e Apoi, am aflat ca analizele se fac exact in perioada in care ai dureri, dar eu de unde sa o anticipez


Ti-am raspuns cu o mica intarziere
Multumesc foarte mult.
Vroiam sa scriu abia astept sa o incerc si sa vad ce rezultate da, dar m-am oprit repede Sper sa nu fie cazul, desi, nu are cum sa nu fie.
Buna,

Inseamna ca in Bucuresti e mai cald, am vorbit cu cativa prieteni si toti s-au plans ca azi a fost frig. Zile si zile.
Eu nu suport nici caldura, nici frigul, sa fie bine. Cum nici apa la baie mai mult de 38 grade nu suport.

Hahahhaa....zici ca-s eu, eu mereu iau multe si nu-mi servesc la nimic si de multe ori nu ce trebuie. Tipic....

Depinde, am avut 3-4 luni in care nu m-am cantarit deloc sau zi de zi sau odata la 1-2 sapt. N-am fixatie pe cantar, nu-s obsedata, depinde de starea mea, de cat de ¨obsedata¨ sunt sa slabesc.

Hmmmm, noi 2 semanam la partea asta? Eu picior, spate, tu la fel, ce se intampla?

Cu placere!

Ai PM.

ps: ce-i la mine in camera, numai hartii, carti, te sperii! am scos tot ca sa caut hartia aia si surpriza am gasit-o!

hai ca-ti trimit alt PM.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat