Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #487 (permalink)  
Vechi 03 feb 2012, 12:47:02
sophia80's Avatar
sophia80 sophia80 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Sport, sport, sport
Date: 160cm, 53kg
Mesaje: 578
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 90 ori in 41 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

neata..la mine e dimineata va rog:-)

va invit la o cafeluta daca poftiti

ei Lisha, sa va traiasca fetita si sa fie sanatoasa
bafta la examen!!!

al meu mi-a declarat aseara ca mai vrea un baietel, sa-i puna numele lui, sa fie juniorul lui.
zic bineeee, dar asta micu de acum ramane David Andrei
eu as fi vrut David Andreas, dar nu vrea tati...poate il razgandesc atunci pe moment, desi nu cred, ca e oltean si oltenii-s fermi pe pozitii

Stefania, pune piciorul in prag draga, tu ai nevoie de liniste nu de musafiri care sa stea de dimineata pana seara..ce-i asta??
eu am noroc, nici eu, nici al meu sot nu suntem cu musafireala, suntem cam la fel amandoi
la noi singurii musafiri care vin din an in pasti sunt parintii si uneori/rareori nasii, in rest, in oras, la un suc, o pizza, nu acasa.
si acum am discutat..mai intai vine maica-mea, eu nu as vrea sa vina nici maica-mea, dar tot a insistat si am cedat si abia dupa ce pleaca maica-mea vine si soacra-mea 1-2 zile sa vada copilul.
in rest, cine vrea sa il vada sa vina la spital cand o sa fim internati, ca acasa nu primesc si nu invit pe nimeni.
noi trebuie sa ne acomodam cu copilul, el cu noi, sa ne stabilim un nou ritm, nu avem nevoie de vizitatori.


una peste alta, la Timisoara ninge..credeam si eu ca pe noi ne ocoleste zapada, dar ti-ai gasit.
vreau sa mai fac putintica curatenie si apoi as vrea sa mergem prin oras, sa facem ceva cumparaturi, sa imi cumpar vopsea sa ma fac mumoasa pentru putza mica al meu
__________________

Supermommy de David & Alex!



YOUR WORKOUT IS MY INSANITY WARM UP
sophia80, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sophia80, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Extem activ, este de 2189 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1672 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat