View Single Post
  #488 (permalink)  
Vechi 25 ian 2011, 15:39:35
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de Cl@udi Vezi mesajul
Salutare si bonjur, am capul cat banita de la niste sedinte nenorocite (ca din una se facura trei!)
Cristina, este adorabil cantarul tau, imi doresc din suflet unul din asta ! E visul vietii mele sa mananc tot ce imi place si cat imi place si cantarul sa arate din ce in ce mai putin (m-as sublima si eu ca Ana).
Marioara draga, azi am avut salata orientala ! SUUUUPER BUNA...Pt maine imi fac pizza cu rosii si ciuperci, iar seara voi ataca o inghetata cu cioco amaruie..iammyyy.
Diseara imi pun baietii sa-mi descarce vreun filmulet cu zumba si ma voi schimonosi si eu in fata oglindei, nu de alta, dar trebuie sa rada si ei de ceva, nu? Asa ca prevad o febra musculara mai ceva ca a Alinei.
Eu, in seara asta, fac niste varza (fara carne, evident) ca sa mananc maine varza cu mamaliguta...iar seara, cozonac si ciocolata amaruie!
Spor la zumba !!!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].