View Single Post
  #489 (permalink)  
Vechi 16 mar 2011, 18:34:48
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Emy pupicei draguta mea
Dau din coate usor usor , un pas azi maine un altul apoi un ul in spate, apoi din nou in fata insa invat sa le fac fata apoi am crescut cu voi eram in jos.... insa tu, Ame m-ati impins cate putin pe staduta cea cu lumina si acum daca tot mi-au dat aripi invat sa zbor .. (m-am si facut poeata .. dai... glumesc un piculet)
Ai dreptate autostima asta e atat de importanta in viata noastra in tot ce facem... e complicat totul si in acelasi timp simplu
Emy drag sa te bucuri de fiecare clipa acsuca alaturi de cei dragi ca apoi te intorci si va vedeti la net , noi cu masina mereu ca mai ducem ba una ba alta acasa si cand ne intoarcem la fel, apoi avem si pisic e o nebunie oricum cu avionul mai repede si comod, insa eu cred ca e bine cat ati dat pe bilet nu? ca oricum este inafara sezonului, parca atunci sunt mai scumpe
Saru-ma a ptr apreciere Emy sper sa invat sa ma iubesc si sa nu mai fac ca inainte apoi suntem slabute deja oricum iti multumesc mereu ptr tot ce am invcatat de la tine, tot binele din partea mea, esti o slabuta pe cinste sa ne traesti Emysor
O seara linistita
__________________