Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4895 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 09:27:00
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul

Buna Alina,

Nu numai cu tine se joaca, se joaca si cu mine, dar i-am facut "vant", nu ma mai cantaresc, doar imi iau masuratorile. Hainele sunt factorul decisiv.

Bine si in Bucuresti gasesti de toate, dar eu nu cumpar legume proaspete iarna, in afara de cele care ar proveni din Romania (ex: varza). Mama pune la congelat foarte multe fructe si legume si acest lucru ma salveaza

Ce vreme schimbatoare este azi: de dimineata frig si innourat, acum - soare, sa vedem cum va fi spre seara

Neata! Cum ai dormit?

I-ai facut vant? Trebuie sa-i fac si eu. Acasa nici nu stiu pe unde am cantar, asa ca 1 luna si, stau fara cantar.

Hmmm...cand ai zis ¨¨minunatiile¨¨ din comert, m-am gandit, pai bun Marina are noroc, are de unde sa ia, dar astia ca mine, ce facem? Nu mai mancam?
Si tata pune legume in lada frigorifica, dar nu cate as vrea eu. Bine ca eu oricum nu sunt acasa. I-am luat o lada mare cu scopul asta, sa bage de toate in ea.

Da, imi iau ceva subtire si gros, bluze, pantaloni si am rezolvat problema.
Ma duc sa fac baie, sa strang pe aici si sa plec, am de facut cumparaturi.
Dupa-amiaza te anunt ce am facut, ok?

Te puuup!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat