View Single Post
  #4911 (permalink)  
Vechi 01 dec 2010, 15:08:04
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Hai ca ma bag si eu in seama si daca imi mai spune careva ceva sar la jugulara
Mai fete frumoase, respectiv BooBoo si Stefie, ciocul mic si joc de gleza sunteti mai mult decat indecent de tinere si nu ma contraziceti, ca 33 nu e egal, puteti sa stati si-n fund si-n cap cu 24, 21, da? Si daca eu inca mai astept si cred, voi v-ati dilit cu totul? Stati blande, fetele mele, asa, n-a aparut, a aparut si a plecat, sanatate si virtute, asta e, o sa mai vina. Si nu, Aliniush, imi pare rau sa te contrazic, nu poti sa iei orice si sa incerci ceva cu oricine. Nici sa stai ca ariciul, dar nici sa te duci ca berbecul cu capul inainte nu poti, sincer. Am facut si asta si nu m-am simtit bine, nici n-a iesit nimic, oricat de multa b unavointa am avut eu si crede-ma, am avut Asa ca, ce e e, ce o sa fie, cine stie?
Dar or sa fie si lucruri frumoase, pentru ca altfel nu se poate, nu?
Offfffff de cate ori trebuie sa mai spun k NU CONSIDER K TREBUIE SA SARI PE PRIMUL IESIT IN CALE....dar nici sa stai sa il analizezi ani lumina....dar vere eu una asa am fost si asa o sa fiu mereu...mie dak imi place o pers imi place si gata nu stau 1000 de ani sa analizez situatia....se vede pe parcurs ce si cum....uite eu mereu am zis k pt mine e important k barbatul sa nu bea(bine nu k bea si el o bere sau un pahar de vin cand si cand) sa nu aibe tendinte violente pt k eu nu accept nici makr o palma si pot sa am si 5 copii k tot l-as lasa dak ar da o palma in mine....sa fie ingrijit si sa ma faca sa rad...eh dak astea sunt restul se vede pe parcurs...
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......