View Single Post
  #4919 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 09:41:54
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noapte buna Roxy !

Eu cand am pofta il fac cu iaurt dietetic ! Stii ce bun este si pap gol cu lingura !
Da , ma gandesc ca e bun..dar cu menta n-am mancat niciodata ..cum o fi?
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Stie de gluma si nu se sperie ! I-am dat si floricele !
Somn usor Roxy !
Stiu stiu..glumeam si eu..
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noapte buna fetele ! Ies si eu ca vine al meu sa ma ia in 5 minute !
Mami deja doarme de 1 ora,imi este mila sa o trezesc dar trebuie sa o anunt ca plec ! Pe maine fetele !
Asa tarziu ai plecat acasa...
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
fetele ma duc si eu la patut, ca maine astept musafiri de dimineta,asa ca nu bem cafeluta impreuna dar intru eu mai pe la pranz
pup dulce sa aveti o duminica superba ca voi, pupAtaşament 4639
sper sa nu o gasesc chiala maine FULGULEAtaşament 4640
Te asteptam ..desi la pranz nu voi fi eu acasa.. Duminica faina.
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Noapte buna !
Duminica faina Dani!
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna seara celor care mai bantuie pe aici la ora asta(e 12 20 la mine deci 1 la voi), eu acum am venit acasa si m-am pus sa citesc si sa raspund din urma
Sa stiti ca mi-a prins bine cina mea pe baza de fructe uscate si cioco, nu am mancat nimic la pizzerie, am stat cuminte cu o apa minerala si am ascultat la povesti..mai greu mi-a fost cu vesnicele indemne"hai, ia si tu o bucatica ca nu o fi foc"Da am refuzat politicos si cu zambetul pe buze siiacata-ma-s..cu un pahar de apa langa mine, raspuns si ma culcasesc si eu..Apropo, numia ma doare nimic


Ma bucur ca ai rezistat eroic si ca nu te mai doare nimic.

Pai tu crezi ca-s Fulga, sa fac curat daca ma doare?Noo, eu stau in pat nici nu gatesc, nimic, ma cocoloseste al meu de zici ca eram
Ce fain..asa trebuie sa fie.

Ti-ai facut de cap cu inghetata azi, da meriti , premiu de consolare ca ai ramas singura in casutaSper ca ti-a trecut si supariciul pe al tau...
Mda..mi-am facut de cap Dar la cantar dimi ..nici un semn..51.8 SUpariciul a trecut ..ca nu pot tine mult supararea..dar problemae ca nu uit..sunt mai rau ca arhivele statului..asa tin minte toate chestiile care ma supara.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]