Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #4891 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 22:55:24
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
iami iami...bun bun..iar ne facem pofta singure
Fetele eu o sa ies in curand..vreau sa fiu in pat azi la 12.
Va pupacesc pe toate ..si va spun noapte buna...
Noapte buna Roxy !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Apropos de mujdei ..
Citeam la Mancaruri dietetice preferate... ca cineva face mujdei cu iaurt si menta ...trebuie sa fie interesant
Eu fac ..fac rar ca nu prea mai suport usturoiul..Faceam cu pasta de rosii si putina smantana.. II ia din tarie
Eu cand am pofta il fac cu iaurt dietetic ! Stii ce bun este si pap gol cu lingura !
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul

Cu dovlecei ...
Poate la tine merge ! Cruzi nu merge la mine !
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
poate ii trebe un boyfriend zic si io (macar sa-i dea o gheara peste ochi ) ..unele castrate tot mai au "calduri".
Sa stiti fetele ca asta este cauza nu este nici castrata..dar o duc eu la doctor ,ca asa se chinuie cand este in calduri ,mereu am grija de ea cu pastilute in apa....dar ..
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
HA HA HA ce dreptate ai poate ca de aceea, e asa dusa
are probleme hormonale
Daca ar fi dupa mine Cris as duce-o la doctor lunar dar ....o sa o ia razna de tot !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4892 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 22:58:01
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Mai mai ..dar ai speriat-o o data azi..acum n-o pune pe fuga.
Noapte buna fulg mic.
Stie de gluma si nu se sperie ! I-am dat si floricele !
Somn usor Roxy !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4893 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:00:22
christala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: larnaca, Cipru
Date: 167cm, 63kg
Mesaje: 990
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02



sai asa ca eu am crezut ca mata e a lui cumnata ta
Sa vezi ce o sa canti de acum incolo ! O sa ai cosmaruri cu vrajitoare pe matura daca trisezi !
si are si alte unelte de astea vrajitoresti

DACA VEZI vaca nebuna la avadar inseamna ca e de rau
si o patim toate ne i-a la rand



Normal ca nimeni nu scapa daca ai apucat sa intri aici ,nici de noi nici de bataie nu mai scapi !
are o vaca nebuna daca o vezi la avadar ......inseamna ca e de rau, tuna si fulgera pe aici, asa ca stai cuminte ca o patim si noi ok DANUTA
Noapte buna Caro ! Sa vezi ce te ia Emy la ....Pup dulce ! [/QUOTE]
christala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1755 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 722 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4894 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:01:58
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Noapte buna fetele ! Ies si eu ca vine al meu sa ma ia in 5 minute !
Mami deja doarme de 1 ora,imi este mila sa o trezesc dar trebuie sa o anunt ca plec ! Pe maine fetele !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4895 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:04:15
cucinela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 169cm, 69kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

[QUOTE=Fulguta;249172]Noapte buna Roxy !

Eu cand am pofta il fac cu iaurt dietetic ! Stii ce bun este si pap gol cu lingura !

Poate la tine merge ! Cruzi nu merge la mine !

Inteleg ca nici la gratar nu e bun..pt tine deh ...mai greu dar o sa inteleg io ezact ce inseamna "cruditati" !Esti vegan ?
  #4896 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:05:12
cucinela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 169cm, 69kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noapte buna fetele ! Ies si eu ca vine al meu sa ma ia in 5 minute !
Mami deja doarme de 1 ora,imi este mila sa o trezesc dar trebuie sa o anunt ca plec ! Pe maine fetele !
Noapte buna Fulguta dragutza !
  #4897 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:11:28
christala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: larnaca, Cipru
Date: 167cm, 63kg
Mesaje: 990
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

fetele ma duc si eu la patut, ca maine astept musafiri de dimineta,asa ca nu bem cafeluta impreuna dar intru eu mai pe la pranz
pup dulce sa aveti o duminica superba ca voi, pupth_2uysy2vjpg.gif
sper sa nu o gasesc chiala maine FULGULEth_FAIRYWHITEGLITTERMOON-1.gif
christala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1755 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 722 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4898 (permalink)  
Vechi 10 iul 2010, 23:25:58
cucinela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 169cm, 69kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Noapte buna !
  #4899 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 00:30:58
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

BUna seara celor care mai bantuie pe aici la ora asta(e 12 20 la mine deci 1 la voi), eu acum am venit acasa si m-am pus sa citesc si sa raspund din urma
Sa stiti ca mi-a prins bine cina mea pe baza de fructe uscate si cioco, nu am mancat nimic la pizzerie, am stat cuminte cu o apa minerala si am ascultat la povesti..mai greu mi-a fost cu vesnicele indemne"hai, ia si tu o bucatica ca nu o fi foc"Da am refuzat politicos si cu zambetul pe buze siiacata-ma-s..cu un pahar de apa langa mine, raspuns si ma culcasesc si eu..Apropo, numia ma doare nimic
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
fetele si ALIN........ am citi 2 ore si ceva am crezut ca urmaresc 'TANAR SI NE LINISTIT''' ca numai filma asta nu se termina niciodata ori s-a terminat si eu nu stiu
tare asta..si eu urmaream filmul alaApropo, s-a terminat sau mai e si in ziua de azi
ma EMY da ce casuta..... mai degraba hotel cred ca -ti trebuie 4 zile sa faci curatenie si banui ca atunci cind termini o iei de la capat
am inteles ca azi esti suparata nu am intrat la tine in jurnal ....dar dupa am sa intru
ieri m-am tinut de cornulete cu rahat si placinte 'poale in brau' am inceput la 11 si am terminat la 6......... si ca sa vedeti ca am fost cuminte eu am slabit de joi pana azi 600g..... nu am mancat decit o placinta si un cornulet asa ca sa vad cum au iesit
am sa va arat pozeAtaşament 4625
Un bravo furtunos de la mine pentru scadere, sa stii ca ai nimerit-o cu casa mea, ma tine ocupata tot timpulPt gogosile alea..ca si pt mancarurile lu Fulga, e timp sa ma uit altadata la ele, acu trec repejor peste, ca am stomacul plin doar cu apa
Nu eram suparata, dor enervata ca ma durea un junghi
Ataşament 4626
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am revenit fetele ! Am fost la recuperare,am venit ,am stat in patut 2 ore in timpul asta mi-am facut unghiutele Roxy sa imi zici daca iti place culoarea ?
Pe urma m-a rugat fratimiu sa-i fac si lui placinta cu branza sarata si i-am facut ! si acum pozele facute cu telefonul sper sa se vada bine si sa aibe masura care trebuie ! Merg sa citesc !
Unghiutele ! Mai fetelor dar stiti ca pot sa fac orice cu ele chiar daca sunt mari ! Fratimiu a zis ca sunt vrajitoare si am zis sa stii ca sunt pe site si am si matura !
Ataşament 4629Ataşament 4630
Placinta cu branza !
Ataşament 4631Ataşament 4632Ataşament 4633
Iii, ce frumoase unghiutele...si ale mele au crescut imense, dar cu oja nu am avut timp sa le facImi place oja, e tipul meuLa mancare nu ma uit deloc..Ba m-am uitat si arata bestial, vai ce foame m-a ,luat
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Vreauuuuuuu si eu corcoduse mariii ! M-am relaxat ca am paznicul langa mine ,nici la toaleta nu ma lasa sa ma duc fara ea ! Este de groaza !
Tu mereu vrei corcoduseNu te mai saturi..Da nici eu


Am avut Emy,dar nu mai merg de joi ! Gata nu mai suport ! Am platit pana miercuri ,inclusiv .
Of, mai Fulga, asa rau a fost?Ca sa zici tu ca nu mai suporti imi cam dau seama in ce hal te doare..

[QUOTE=Fulguta;248976]
Sa vezi ce descarcat iti dau eu ! Ia o matura si fa curat cand ai nervi de la dureri sau treci in bucatarie si lasa baiatul !
Pana termin de citit sper sa nu mai aud ca te doare deloc !
Pai tu crezi ca-s Fulga, sa fac curat daca ma doare?Noo, eu stau in pat nici nu gatesc, nimic, ma cocoloseste al meu de zici ca eram
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Multumesc Ventofreddo
Eu sunt EmyO sa ne inveti tu, nicio grija
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Aha..ti-am spus sa stai acasica..daca nu asculti..vezi sa nu se agarveze mai tare..
De papat ai papat frumos...si o felie de pizza , una singura nu e moarte de om nu? Doar esti la mentinere.
Distractie faina Emy.PUP>
Da, nu te-am ascultat, da vad ca acum mi-a trecut insa..totul e bine cand se termina cu bineNu am papat nicio pizza, prefer o abatere pe saptamana si pe sapt asta am facut abaterea marti parca.nu mai tin minteIn schimb m-am distrat ascultand gogosile unui prieten care deabia s-a intors din Egipt, m-am tavalit de ras
Scuza-ma Dana Nu am vazut.. Preferi sa-ti spunem Dana sau Cucinela?
Stai linistita , nu ne-a auzit nimeni..
Noo, nimeni...
[QUOTE=incognito;249026]Mda, am papat si inghe..si cina..si semninte..si am numai 859 calorii pe azi..
Ti-ai facut de cap cu inghetata azi, da meriti , premiu de consolare ca ai ramas singura in casutaSper ca ti-a trecut si supariciul pe al tau...
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4900 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 00:58:55
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Eu profit ca nu e al meu acasa si nu ma uit. Unele-s faine da , dar nu ma omor dupa ele. Daca n-ar fi el, nu m-as uita.
Azi am scapat..ca al meu m-a inebunit, nu scapa niciunul..si nici eu pe langa el
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Si eu ma bucur pentru ca ni s-a alaturat ! Este foarte frumoasa ! Cea mai frumoasa dintre noi ! Am devenit prietene de cum a intrat iar ! Este superba ! Daca citeste Aly ma omoara !
ce curioasa m-ati facut, feelor, cum termin de citit fug si eu sa o vad..da nu stiu daca a cceptat prietenia mea ca sa o vad in seara astaAly are incredere in tine cum am si eu in Roxy
Cucinela..e prietena mea de ceva vreme..doar ca n-a intrat prea des..si ma bucur ca mi-a acceptat invitatia sa ni se alture. AI vazut ce frumisca este? Mai are niste poze..dar e album privat..daca vrea/vrei..poate deveniti prietene.
Aha...deabia am terminat sa te laud si uite la ea, recunoaste ca avea o relatie clandestina de ceva timp..si noua nu ne zicea nimic

Pup Emy ! Stiu ca iti lipsim ca asa simt si eu cand nu pot intra ! Si tu sa ai o seara frumoasa si fara junghiul nebun care apare si dispare !
Papa bun la tine ! Foarte bine ca ai papat inainte ca ai burtica plina !
Buna papamea, da am acu o gaura in stomac...mai ales dupa ce am vazut pozele taleStai sa mai iau o gura de apa
Mi-am adus aminte Roxy imi zice al meu mai devreme ,vezi ca pisica a mancat alea de plastic dupa masa ! pe care puneam noi farfuriile ...si trebuie si am luat altele din bambus ! Deci maine la poze nu o sa mai am culori fosforescente pe langa farfurii,o sa fie negre si rosii ! Auzi tu Roxy pisica nebuna sa roada din alea dupa masa ! De oftica ca a fost singura acasa ! Ce a zis na ai plecat si mai lasat singura,ia sa-ti mananc eu astea !
Pisica nebuna nu se dezminte...dupa ce ti-a ros toate florile trece la plastice..o sa va manance si pe voi intr-o zi
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Daca va spun ca doar dupa 19 am ajuns de la cumparaturi ce spuneti?
Sunt franta...am facut putina curatenie,o masina de haine la spalat,acum o bag pe a doua,am cumparat pui necongelati,a trebuit sa-i transez si sa-i pun in cong.am avut spanac de ales din gradina,dupa lapte sa merg,sa dau mancare la iepurasi...apropo astazi mi-am luat 2 iepurasi pitici....pe langa cei aproape 60 ....m-ai trebuie sa dau sa pape la caini si pisoi 3 caini,3 pisoi...
Fulgule maine e duminica si nu e bine sa coci duminica prajituri....va vine sa credeti pe maine nu am nimic gatit...o sa facem gratar de pui cu legume si gata papa pe maine....maine trandavesc....ma simt obosita rau..
Fetele , Alin azi am fost la colegul meu..arata foarte bine si cu moralul sta de nu se poate....astazi a fost cu fetele lui singur cu masina la cumparaturi....Dumnezeu e mare si bun si poate o sa-i daruiasca zile multe si sanatate....
Am cautat astazi oua de prepelita dar termenul era doar pana in 22 sau 24 luna aceasta asa ca nu am cumparat...
De papat nu am sarit calul astazi....mi-am luat cioco cu 80si 85% cacao era si cu 99 dar cred ca era prea mult pt.mine....oricum ciocolata amaruie nu afost niciodata preferata mea....
Fetele , Alin va spun noapte buna si somn usor...imi hranesc caini si pisicile,trec la baie si in pat cu mine...
Pup, Angela harnicuta, ma bucur pt colegul tau ca se simte mai bine, eu cred in minuni sa stii..Maine sa te odihnesti bine, nopate buna!
[
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Noapte buna slabutelor si slabutule ! Am incercat sa va citesc dar mi se blocheaza, vad ca nici pe mail nu merge. Azi am o conexiune proasta.


Nu m-am prins - Dana, Danuta si Dani reprezinta aceeasi persoana Sa stiu cui ii zic bun venit , uneia sau tuturor


Pupicici cu sclipici (mai ales ptr Emy ca sa aiba ce sa mature )
Hai mai Caro ca nu-l mai matur deloc, in weekend nu ma ating de matura, ma frige Pup si tie, noapte buna si o duminica frumoasa
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
FETELE STITI ce am papat eu azi?
dimineata am baut un frappe, md am poftit pui pe gratar cu mujdei de usturoi si mamaliguta, asa ca soata mea s-a conformat numai decit si a facut gratar ptr. pricipesa cina- am mancat 3 greifrut
maine la mine e zi de peste si fructe de mare
mamaaa, parca de ce citesc deaia mi-e pofta...sa termin odata sa ma duc la culcare ca mi-e ca ma arunc pe frigiderPoi mamaliga nu am mai mancat de luni bune, ca la Monty e cah! caca! papa rau!Ce frumos din partea sotului tauSi pt maine suna bine planul cu fructe de mare, mie imi plac crevetii fripti la nebunie
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Eu ti-am zis ca nu este sanatoasa ,daca nu a iesit niciodata din casa de 10 ani ! Decat eu cu ea la veterinar care sta in scara blocului,are cabinet la parter ! Mi s-a pus pata pe ea ! Maine cred ca o tund la chelie ! O sa-i fac poze ,inainte si dupa ! Poate asa o sperii si pe soacra !
eabia astept sa o vad...ce moaca are tunsa

[QUOTE=incognito;249164]
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul


iami iami...bun bun..iar ne facem pofta singure
Fetele eu o sa ies in curand..vreau sa fiu in pat azi la 12.
Va pupacesc pe toate ..si va spun noapte buna...
Noapte buna, Roxy draga!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noapte buna fetele ! Ies si eu ca vine al meu sa ma ia in 5 minute !

Mami deja doarme de 1 ora,imi este mila sa o trezesc dar trebuie sa o anunt ca plec ! Pe maine fetele !
Noapte buna Fulgut!
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
fetele ma duc si eu la patut, ca maine astept musafiri de dimineta,asa ca nu bem cafeluta impreuna dar intru eu mai pe la pranz
pup dulce sa aveti o duminica superba ca voi, pupAtaşament 4639
sper sa nu o gasesc chiala maine FULGULEAtaşament 4640
Noapte buna, Crista
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, femei, jurnal, regim slabit, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole