View Single Post
  #4921 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 09:52:42
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Noapte buna, Dany
gata fetele, iar am ramas eu sa sting lumina, inchid usa...Pup fete dragi, Noapte buna si o duminica minunata
Diminica faina si tie Emy.
e curioasa m-ati facut, feelor, cum termin de citit fug si eu sa o vad..da nu stiu daca a cceptat prietenia mea ca sa o vad in seara astaAly are incredere in tine cum am si eu in Roxy
Aha...deabia am terminat sa te laud si uite la ea, recunoaste ca avea o relatie clandestina de ceva timp..si noua nu ne zicea nimic

M-ai prins ..dar n-am facut nimic rau ..tot cuminte sunt.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fetele si alin ! Eu am deja checul in cuptor ! Angela imi pare rau dar a trebuit sa fac chiar daca nu se coace prajituri azi !
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Va las cafelute,ceai.....si ma apuc sa fierb porumb si sa spal si sa coc ardeii ! Intre timp o sa citesc pe aici ! O duminica placuta va doresc !
Neata Fulgu..tu deja gatesti?Eu abia am facut ochi la 10 si ceva
Vreau si eu o cafea ..
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Neatza slabute si slabuti (poate se mai aduna ) !!! Va las un mic dejun nemtesc, cred ca n-o sa se-nghesuie nimeni
O duminica superba
Neata Caro..iau eu de la tine..gust putin., Auzi..da de ce mi-ai baut cafeaua?
Las ca mi-am facut alta.
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Fetele slabutele, va zic si eu ce am mancat ieri, am incercat varianta 3 mese si 3 gustari - varianta Roxy , au iesit 1438 calorii (ma incadrez - vezi la semnatura mea necesarul zilnic).

md-pere (ora 8.30)
gustare 1-pere (ora 10.30)
pranz - linte cu rosii (ora 13)
gustare 2- 1 felie pepene galben si jumatate para (ora 16)
cina - linte cu rosii (19.30)
gustare 3- 1 felie pepene galben (la 22.00 - poate trebuia mai devreme )

Ma ajutati si pe mine cu o parere, doua ??? E ok, nu-i ok ? Ieri nu am facut sport, doar curatenie in casa, dar saptamana asta am deja 4 zile din 6 cu sport. Si azi sper sa fac iar macar bici si niste abdomene tip "Emy"
Eu zic ca e ok. Fetele or sa spuna ca ai manacat prea tarziu ultima gustare. Eu o sa zic ca nu . Important e cum te simti tu ... Daca nu resimti foame..e f bine. Asta e si ideea..mancat des..si nu f mult. Daca te incadrezi in calorii..si papi dietetic(cum ai facut)..si faci putin sport(nu trebuie in fiecare zi)..e ff bine. Mult Succes!
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
O sa fiu si eu pe-aici ca mi-e frica sa ies pe strada diseara Daca bate Spania, sa vezi nebunie, daca nu, suparare maxima si iar nebunie Asa ca imagineaza-ti o bere si niste alune si ne vedem diseara
Ok..deci ne vedem la meci diseara..Dar fara bere si alune.. Eu dau ate o portie de 100g de popcorn..tu sa aduci vinul..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]