View Single Post
  #495 (permalink)  
Vechi 23 aug 2013, 14:46:41
vio ce doreste sa slabeasca's Avatar
vio ce doreste sa slabeasca vio ce doreste sa slabeasca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: FRUMUSICA, Romania
Vârsta: 51
Date: 167cm, 109kg
Mesaje: 2.799
Aprecieri acordate: 3.082
Am fost apreciat(a) de 2.316 ori in 1.319 mesaje
Implicit Re: Jurnal de gogoasa frustrata nu infuriata (jumbix)

Citat:
Anterior postat de jumbix Vezi mesajul
A si am uitat ca nu-mi place carnea de pui fara grasime, imi place pe gratar dar sa fie cu piele, sa se crocanteasca pielea.
Citat:
Anterior postat de jumbix Vezi mesajul
Am mai gasit un motiv...fructele de sezon la care tanjesc.
Citat:
Anterior postat de jumbix Vezi mesajul
Nu credeam ca am sa spun vreodata asta dar parca astept sa inceapa facultatea, sa fiu tot timpul ocupata sa n`am timp sa-mi plang de mila, sa uit ca sunt la dieta.
Da....pentru mine sunt motive ...neintemeiate !!!!!!
Ia fii un pic mai aspra cu tine ....uita-te in urma ....vezi ca ai reusit intr-un procent mare ....si lasa fructele ....contin fructoza care nu ajuta cu nimic ,noi nu avem acum nevoie de fructoza acum ,noi vrem sa slabim....si eu am avut o tona de sani ,si la mine s-au lasat inestetic dar spre surprinderea mea am gasit sutiene cu cupele -burete ,marimea mea ,si sa vezi ce frumos stau acum ,dar tu esti tanara si la tine se pot modela prin exercitii pentru sani ....rezultate vizibile in nici -o luna . Ia masuri sa-i surprinzi pe cei de la facultate ...sa nu te mai recunoasca ......SUCCES !!!!! Si am vazut ca ai mai dat 600 grame ...felicitari ....tine-o tot asa !!!!
vio ce doreste sa slabeasca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2367 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui vio ce doreste sa slabeasca:
jumbix (23 aug 2013), rozica1965 (23 aug 2013)