View Single Post
  #4956 (permalink)  
Vechi 01 iul 2011, 12:00:07
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Zahar nu , indulcitor da.Acum nu-mi mai trebuie zahar.Si la clatite voi pune fructoza.si pentru ziua mea nu cred ca-mi comand tort..daca e ceva fac acasa cu fructoza si frisca light desi mereu am "" tortul diplomat a inceput sa-mi placaa asa ca ma gandesc sa'mi fac si diplomat si cu ciocolataodata implinesti 18 ani
dar sa nu ma mai gandesc ca mai e muuult pan acolo


Da georgii..eu de ex am dat cam 2 si mai am 1 saptamana de sb.Pe asta vreau so respect cum trb ca am cam intrecut masura cu urda si ciocolata amara.de acum ma oprescimi mai iau alune ca ele ma tineau si au si calorii multe.
Am fructele mele preferate , fix cum le vreau (tari ) nectarinele pe masa.Dar nu ma aproprii..ridic bluza si-mi trece toata poftamai am 9 zile.pana mea.rezist eu

Andra ai sa slabesti si fara ca acum ti-ai mai potolit ceva pofteFiecare are organismul sau si fiecare alege diferit dietele
Citat:
Anterior postat de lucioles Vezi mesajul
Cum sa ma supar chiar iti multumesc pt. sustinere !
Eu pana la 30 ani nu am avut probleme cu greutatea si sunt cam pe langa subiect

Nici eu pana la varsta de 15 ani nu aveam prob de greutate,si nici acum nu am,dar ma vad grasa,si imi vine sa sparg oglinda!!!
Sa iti mai zic ceva..Mama mea are 34 de ani,impliniti luna trecuta..Si are 72 de kg..Si toata ziua sta in picioare si alearga de colo colo la munca..Vine extenuata acasa..Si nu stiu de ce nu mai scade in greutate,dar ca sa vezi cat de slaba esti fata de mama mea.58-72..e cale lunga..Nu te descuraja niciodata..ca nu e imposibil nimic pe lume..Orice ar fi..daca vrei sa renunti...imi dai un mesaj si am eu grija sa nu faci asta.
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]