View Single Post
  #4957 (permalink)  
Vechi 29 dec 2011, 16:05:54
dana0201's Avatar
dana0201 dana0201 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 28 dec 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Date: 166cm, 73.2kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Buna tuturor,

Sunt Dana, o mamica de 34 ani (chiar pe 2 ian ii implinesc), am 2 baietei minunati de 3.5 si 1 anisor. Am curaj sa "ma plang" voua, cae cred ca "sunteti" sau ati fost in situatia mea. In ian cd l-am nascut pe Stefan am avut 98.5 kg, acum am 73, o inaltime de 166 cm.
Sunt disperata, am avut si cateva luni groaznice psihic, cu 2 mititei pe cap, doar ajutor de la sot, nu m-am putut controla, miscare nu prea am facut, mancat haotic, va rog din suflet sa ma ajutati cu o DIETA, imi promit ca ma voi tine de ea. Azi am intrat in magazin si am vazut o rochita superba, dar daca as fi avut 10-15 kg mai putin, am inceput sa plang in hohote. GATA de la ian incep!!! Va felicit pe toate pt. ambitie si realizari si, daca voi ati putut, POT si eu. Va multumesc si, sper sa ma ajutati.
va stept sfaturile, criticile, sugestiile, dietele.

La multi ani tuturor!!!
dana0201, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1658 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1141 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Regulament; 29 dec 2011 at 16:39:10. Motiv: Incalcare regulament: transmiterea datelor de identificare se poate face doar prin mesageria privata