View Single Post
  #4958 (permalink)  
Vechi 09 dec 2012, 12:23:40
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragele mele...noi am fost la fotbal cu Darius dar cand sa inceapa mi- a zis ca se simte rau...de dimi a avut diaree...ced ca e virusul luat de la Sorana de la gradi...si tot ala l- am avut si eu de mi- a fost asa rau greata si varsatuei...se pare ca nu e de la medicamente.....am stat putin si ne- am uitat si acum am venit acasa...ninge ca in povesti si la noi.Partea buna e ca a vb sorul cu medicul meu de fam,care are baiatul cu daius la fotbal si maine merg sa_ mi dea medical si chiar dc nu mai am xontract de munca ma plateste casa de asig de sanatate ca oricum nu as putea muncii a um cu mana....si ma simt mai bine azi,greturi mai am dar nu chiar asa....
Fulgu iubita iti doresc din tot sufletul insanatosire grabnica....odihneate- te si sa speram ca vii cu vesti bune....
Emy cum se simte David?
Roxy,Anes,Angi,Miha si tuturor fetelor un pupik dulce de a mine....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kamyy:
incognito (09 dec 2012)