Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4998 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 21:02:26
DanielaDa's Avatar
DanielaDa DanielaDa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 881
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul





Buna Daniela

Stiu ca sunt si foarte multe greutati la curte, dar tot parca acolo ma atrage mai mult decat la apartament Totusi, o casa este mai greu de intretinut decat un apartament.

Noi am fost in parcul Cismigiu, foarte multi oameni deschisi, sociabili si in tema (ma refer la problemele existente in alimentatia actuala). Am strans semnaturi maxim 1 ora si dupa aceea am stat de vorba Cu Diana si Simina m-am intalnit pentru prima data.

Am vrut sa mergem si saptamana aceasta si ne gandeam pentru Herastrau, dar fiind un parc mare, trebuie sa fim mai multi, ca sa il parcurgem pe tot.
Cred ca cel mai probabil vom muta pentru sambata sau duminica urmatoare. Tu ai avea timp sa vii? Mi-ar face placere sa ne cunoastem.

Am vazut articolul, abordeaza o tema foarte interesanta si este programat pentru saptamana viitoare, luni Multumesc foarte mult pentru implicare

Legat de completarea meniului pe telefon.
In momentul de fata, nu exista o interfata dezvoltata pentru versiunea mobila, pentru nici o sectiune Slabute (forum, portal, calculator nutritional, etc). Chiar si asa, am vazut ca nu arata rau pe telefon, am in casa un smartphone pe care am testat.

Ai incercat sa faci clic pe sagetuta, pentru a deschide drop-list-ul din care se selecteaza masa?
Sa-mi scrii daca ai reusit.

Te pup
Buna Marina.

Acum am ajuns si eu acasa . Am fost la sala azi si dupa am iesit la o terasa .
Mi-ar placea sa merg si eu cu voi la strans semnaturi . Si mie mi-ar placea sa ne cunoastem .

Cand mai descopar cate un lucru nou, sau dezvolt vre-o obsesie pt vre-un produs/sport/etc. simt nevoia sa-mi impartasesc entuziasmul si cu altii .
Si cum aici pe forum sunt multe persoane interesate de solutii naturiste, m-am gandit ca nu ar strica articolul. Eu nu folosesc decat de o saptamana uleiul de migdale dar m-am indragostit de el .

Pot face click pe sagetuta si se deschide meniul derulant din care pot sa aleg sa schimb masa (mic dejun/gustare 1/pranz etc) dar imediat ce schimb pe alta masa decat micul dejun se blocheaza si nu pot sa mai fac nimic. Acelasi lucru l-am patit de fiecare data cand am incercat.

Te pup!
Weekend placut!
__________________
Jurnal DanielaDa
De unde procuram alimente cat mai naturale?



Masuratori
18.06 /
25.06 / 02.07 / 16.07
Brat:25cm / 25.5cm / 25.5cm / 25cm
Bust: 87.5cm / 87.5cm / 87.5cm / 87.5cm
Talie: 67cm / 65.5cm / 65cm / 64.5cm
Solduri: 92cm / 92cm / 92cm / 91cm
Coapsa: 53cm / 52cm / 51.5cm / 51.5cm
Burta: 79cm / 78.5cm / 77.5cm / 76.5cm
DanielaDa, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
DanielaDa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1466 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat