Subiect: Jurnal Denisa
View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 20 aug 2012, 15:08:54
DenisaVolkova's Avatar
DenisaVolkova DenisaVolkova este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 26 aug 2011
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 30
Date: 170cm, 67kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Denisa

hei WhiteAngel :*
nu ma asteptam sa primesc urari de bun venit asa repede...ma bucur foarte mult ca am si ocazia sa-mi fac prietene aici
Da m-am informat in mare...mai am multe de invatat si de respectat multe reguli ale unei vieti sanatoase...dar incet incet voi intra in ritm si nu mi se va parea asa greu Am avut si momente cand nu mancam, credeam ca asa voi slabi, dar mai rau am facut, m-am ingrasat si corpul a pierdut din vitamine si mineralele necesare, nu eram bine deloc! Deci nu am sa mai repet niciodata experienta!
Iti multumesc pentru sfat inca mai am tendinta de a sari peste o masa cateodata
Astazi am mancat de dimineata musli cu lapte, un ceai verde si o para, la pranz pentru prima oara am mancat carne de vita...am facut-o la gratar DAR nu am stiut ca e foarte tare si abia am putut sa o mestec,am mancat dupa un mix de legume(dintracelea congelate).
Imediat ma duc la step aerobic, abia astept!!!
Tu ce sport practici?
__________________
I'm not in this world to live up to anyone else's standards or expectations but my own. I am here to live, to love, to give, to grow, to feel, to explore life, and explore my soul within. My thoughts are my own and I am proud to live in the skin of my very own authentic self. I am proud to be me!

Jurnal Denisa
DenisaVolkova, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2456 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1939 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]