View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 17 iun 2010, 21:15:16
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Carolina "Inapoi in viitor"

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
De ce "Inapoi in viitor"? Pentru ca as vrea sa dau timpul inapoi, sa am iar cele 65 de kg ce-mi stau mie bine, dar asta nu e posibil. Asa ca nu-mi ramane decat sa privesc spre viitor cu speranta ca voi obtine ce-am avut in trecut si sa-mi materializez dorinta.
Nu mi-am facut inca un plan, nu am ales o dieta anume, insa am vrut sa incep jurnalul ca sa simt ca ma trage de maneca zi de zi si ma intreaba "ce-ai facut azi ptr tine ? ". Ma tenteaza South Beach sau Scarsdale, sau ceva personalizat, asemanator celor 2 diete de mai sus.Un lucru il am clar, ca voi trece de la o viata sedentara la una activa si-mi voi controla modul de alimentatie.
Sper sa va am alaturi, sa ma trageti de urechi cand gresesc, cu sfaturi si incurajari si daca e cazul (si sigur va fi )

Noapte buna si va astept de maine alaturi de mine !
Carolina, ma alatur si eu tie cu niste incurajari..imi place inceputul acestei "curse inapoi in viitor"..era filmul ala"Back to the future"
Ca dieta si eu ma impac cu una personalizata ..mi se potriveste cel mai bine, tu delibereaza si vezi ce ai putea sa tii si te asteptam cu vesti! Sport nu ezita sa faci, iar mancand sanatos.. si alaturi de noi vei si slabi