View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 21:50:18
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui brokenwings

Buna brokenwings si bine ai venit ! In primul rand sa incepem cu meniul tau . Imi place ca papi peste 1000 de calorii,deci nu te infometezi,insa nu`mi place ceea ce mananci,painea aia ar fi bine sa o inlocuiesti cu cea de secara sau graham.Cascavalul ala la fel,incearca makr sa papi cascaval light.Magura,cafeaua si zaharul ala la fel.La cina ai mancat prea putin,pe langa laptele ala puteai sa mananci un ou fiert si putina sunca,sau o salata de rosii cu branza,o salata cu ton...etc.Incearca sa eviti si produsele semipreparate.In al doilea rand,si eu sunt clasa a 12 a,dar imi gasesc timp de sport.Daca nu ai timp de sala poti sa faci chiar la tine in camera.Imi este greu sa cred ca nu ai timp makr 30 de minute zilnic sa faci cateva exercitiiGasesti aici pe site o groaza de filmuletze.Ti`as recomanda hip hop abs si zumba.Sunt distractive,usoare,dar eficienteImi cer scz daca am fost cam critica,dar eu in locul tau mi`as dori ca cnv sa ma traga de maneca,asa ca asta am facut si eu cu tine.Mult succes
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]