View Single Post
  #5 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 14:12:20
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: sa ne rasplatim pentru slabit

Of shorty,imi pare rau ca pt asta a trebuit sa amani nunta.Noi nu am vrut nunta,adica,doar ne-am casatorit,ne-am dus noi singuri de manuta,doi martori,si gata.Si la religioasa noi si nasii,si a fost super faini.Asta ne-am dorit amandoi,de fapt,nu ne-am dorit nunta,si bine ca am avut amandoi aceeasi dorinta,mai rau era de unul vroia nunta,si unu nu.
Am mai spus unde vreau tatuajul,pe gamba,pe picior jos,pe parte exterioara.Tinand cont ca o sa il am o viata,incerc sa aleg un loc unde pielea nu e asa predispusa la imbatranire,ca pe burta,sa piept,mie cel putin asa mi se pare.Si apoi,pot purta jambiere vara de vreau sa il ascund
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat