View Single Post
  #50 (permalink)  
Vechi 16 apr 2010, 09:35:47
Mya's Avatar
Mya Mya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 apr 2010
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 38
Date: 155cm, 55.5kg
Mesaje: 41
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Mirese in 2010 :)


Sa trec putin la alt subiect... n-ai emotii in legatura cu viata de femeie casatorita ? Eu cam am...
Crezi ca se va schimba ceva in relatia voastra in bine/in rau? Eu am niste emotii ... sper sa fie mereu bine si sa ne iubim mereu ca la inceput.
[/QUOTE]

Am emotii in legatura cu ziua ce afrumoasa, pt ca am un carcter mai meticulos si vreau sa fie totul IDEAL, ca oricare din noi cit tine de relatia de viitor, am doar asteptari bune, cred ca odata ce vom fi doar noi 2, ne va fi mult mai simplu (asta cit tine de ralatie) si mai frumos...o viata doar in doi, e superba
Nu are de ce sa-ti fie frica, tre sa ai incredere in iubirea voastra si in sentimenmtele voastre sia tit timp cit nimeni din rude nu se vor amesteca in relatia voastra, totul va fi perfect!!!
Asa ca si voua CASA DE PIATRA SI NUMAI BINE INTR-UN VIITOR SUPERB!!!
Mya, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1822 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1305 kcal/zi. Pentru a slăbi 15 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -2052 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]