View Single Post
  #5001 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 12:07:35
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna,m-am intors.am pus de orez cu bureti si ciorbica de fasole si acu vorbesc o secunduta cu voi doctorita mi-a zis sa nu le mai iau si ca fac alergie de la unul dincomponenti ca eu am mai luat amoxicilina si nu am avut nimic oricum m-a trecut in baza de date ca si alergica la medicament -acid clavulanic- si mi-a dat unul mai usor care n-are asa ceva.Gata Angy am fost mai ramine mincariciul acu tre sa iti zic eu sa te mai odihnesti draga mea ca numai o viata avem si tu stii asta cel mai bine.Mai ia o pauza pt tine,numai pt tine si incarca bateriile-miine sau duminica fa ceva ce iti place tie si bucurate de odihna si viata
Da Emy ieri m-am inscris pe lista si azi am primit invitatie m-am gindit mult si foarte bine ca nu vreau sa incurc asa cum iti ziceam dar cred ca am nevoie de concursul asta ca de aer si iote-ma
Kamy ,Anes,Manu,Fely,AMaria,Lacra(bravoooo pt sport) ,Emy,Angy va pup dulce(cred ca e permis) si fuuuuug la treburi
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Ce bine suna papa ta azi,manu
Ella,ma bucur ca ti-a schimbat tratamentul,ar cam fi timpul sa luam ceva imunostimulatoare noi 2,ca prea suntem ca 2 babe
EU am fost la medic,mi-a zis ca deocamdata sa continui cu ntibioticul inca 7 zile si pe urma mia vedem..a zis ca analize acu nu-mi da ,ca dupa antibiotic nu se fac.Asa ca..rabdare.
Pupicei,si o zi buna,ma iau de oarece treburi,ca am casa dizastrata
Se pare ca voua nu va prieste aerul de italia
Mergeti in Ro si vedeti cum trec toate
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]